Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 38 z 40 [ Príspevkov: 395 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Nov 2022, 11:36 

Janko :)
Neviem, nakoľko to máš naštudované, že do akej miery máš prehľad o tých žalúziách. Ale tak tieto značenia v podstate hovoria o tom, aký tvar majú tie lamely na žalúziách, ako sú zahnuté a tak. Takže podľa mňa je akože pomerne jedno, že pre ktoré sa rozhodneš, dávajú si fakt rôzne ľudia, čo viem. Mimochodom, tie ďalšie, tie sú Cetta.

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 13:30 

my sme sa rozhodli pre tie Zetta a to ďalšie označenie je 90... máme ich hnedé s vypínačom, pohon resp. motor Somfy... dávali sme si ich robiť vlasni a podľa mňa je to investícia, ktorá sa istotne oplatí...

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 08:45 

To už ich máte nejak dlhšie? Na koľko vás to vyšlo? Vedela by si napísať nejaké také zhrnutie aspoň orientačne? A dávali ste si ich na celý dom alebo ste aj vynechali niektoré okná?

Poslať Napísal: 11 Nov 2022, 08:44 

cauko cauko... my sme napriklad dali na vsetky okna... ale tak ma to svoje opodstatnenie... musis si sam uvazit, ze ci ich tiez potrebujes alebo chces mat na vsetkych oknach, alebo mozes niektore vynechat... kolko to vyslo... no... to ti kludne napisat mozem, ale neviem, ci to bude nejaky smerodajny udaj pre teba... lebo cena sa odvija samozrejme od poctu okien, od rozmerov, ale aj od toho, ci chces rolety, zaluzie a ak zaluzie, tak ktore, ich je viacero...

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 11:40 

keď nevieš, čo vybrať a nechce sa ti to nejak študovať detailnejšie, tak si nájdi predajcu či už normálne, že budeš behať a zháňať, alebo zvoľ ľahšiu variantu a pozri si predajcu dopredu na nete a môžeš si keď tak dohodnúť dopredu aj stretko telefonicky, nech ideš na istotu.

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 10:23 

Ricco presne, to aj ja hovorím, veď ono koniec koncov, objednávku budeš zrejme robiť tiež cez predajcu, tak prečo sa neísť aj dopredu informovať, aby si vedel čo objednať. Možností je veľa, tak je fajn to s niekým prebrať dopredu. Napríklad pri tom vonkajšom sú také dva spôsoby, ako sa dajú montovať, buď priznané alebo nepriznané a tam okolo toho tiež treba vedieť, aký je postup.

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 11:14 

Nejak v krátkosti, že čo treba splniť alebo dodržať, keby som mal záujem o skryté tienenie? Je rozdiel, že či rolety alebo žalúzie?

Poslať Napísal: 16 Nov 2022, 09:38 

cau Ricco... to vobec nie je akoze zly napad s tym predajcom... to si vies aj zistit vopred, ze kam ist, takze kludne... Isotra ma tusim predajcov na stranke, taky zoznam, neviem teraz ci sa to podla mesta alebo kraja alebo psc alebo podla coho vyhladava... ale tak zaklad je to, ze sa to da aj takto...

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 11:32 

to by mi padlo dost vhod, keby som si to vedel takto dopredu pozriet. sme si vymysleli, ze nejdeme si nic kupovat na vianoce, ale dame si takyto uzitocny dar, ze si kupime nove tienenie domov. len neviem, ci to vobec stihame do tych vianoc, ze aka je tam dodacia doba. lebo tak ked to chceme na mieru, tak asi to nebude uplne, ze zo dna na den.

Poslať Napísal: 21 Nov 2022, 12:09 

Efel,
však to je náhodou úplne skvelý nápad, tiež by som to brala, keby sme si takýto darček dali. Ale tak možno na ďalšie Vianoce. Pretože teraz čakáme na novú bránu, tá by mala čo nevidieť byť hotová. Tak tie žalúzie hádam na ďalší rok by mohli byť. Aj keď uvažujeme už takto dopredu, že či na všetky okná ich dať, alebo ako to vymyslieť.

Stránka 38 z 40 [ Príspevkov: 395 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre