Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 34 z 36 [ Príspevkov: 352 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 15 Aug 2022, 07:37 

Kozmonaut tak to neviem, či sa ti podarí natrafiť na niečo také, pri čom si povieš, že toto je ono! Ale tak na základe niečoho sa rozhodnúť musíš. Takže to potom zazdieľaj, čo ťa presvedčilo pre jednu z možností.

Poslať Napísal: 15 Aug 2022, 11:05 

Vieruša som rád, že som sa pri kúpe tienenia neulakomil takto na nejaký obchod, ale rozhodol som sa navštíviť predajcu, ktorý sa venuje tieneniu. Bez problémov som si našiel na nete predajcu u nás v meste, ktorý má v ponuke také tienenie, ktoré sme si vybrali. Všetko sa dá a nie je to žiadna veda.

Poslať Napísal: 18 Aug 2022, 11:02 

Drahuši vieš čo, my sme takto kupovali vonkajšie žalúzie a isto budeme potom aj vnútorné, len to si musím ešte počkať. Lebo tak všetko niečo stojí a nedá sa prosto všetko hneď. Ale veľmi by som chcela dať ešte tie vertikálne potom.

Poslať Napísal: 22 Aug 2022, 09:47 

Prečo práve tieto ťa lákajú, nemôže sa stať, že sa nejak ušpinia? Teda samozrejme, že sa stať môže, však to sa môže pri všetkom. Ale ako sa to potom čistí? Dá sa to vôbec nejak? Do práčky pochybujem, že to môže ísť.

Poslať Napísal: 23 Aug 2022, 10:09 

Tak to neviem neviem, ci by som prave tienenie daval do pracky. Pri niektorych druhoch tienenia, co su take latkove, tak viem, ze pri takychto sa uvadza, ze sa mozu rucne preprat. Ale to je take pranie no, to skor len preplachas vo vode. Ale teda da sa to. Alebo potom do cistiarne s tym, ale to si nemyslim, ze by sa tak uspinili.

Poslať Napísal: 24 Aug 2022, 10:36 

Vieruša odkial ste kupovali tie vonkajsie zaluzie. dost uvazujem o tom, ze by som ich dal na okna a zrusil zaluzie, co mame vnutri na oknach. zbytocne na to sada prach, nedobre sa to cisti.

Poslať Napísal: 25 Aug 2022, 08:01 

Petterso ak máš takúto možnosť, tak choď do toho. Tiež som radšej zástancom vonkajšieho tienenia, nech už vnútri v domácnosti nič na oknách byť nemusí. Akože sú aj tie vnútorné tienenia dobré a je z čoho vyberať. Ale som skôr ten typ, že pokiaľ to tam byť nemusí, tak nech to tam nie je. Aj to čistenie, čo si spomínal, tak pri tom vonkajšom je to šikovnejšie si myslím.

Poslať Napísal: 30 Aug 2022, 08:31 

JozefBBB ak by sa aj ušpinili, tak si myslím, že by to nebolo o nič viacej ako hocijaké iné. A ako sa aj písalo, čo som si prebehla, tak dajú sa normálne očistiť. Ale tak tie látky sú také kadejaké už na výber, že to proste nie je ako kedysi. A zase nemá sa to u nás nejak prečo ušpiniť, malé deti nemáme, že by ich chytali špinavými rukami a zvieratá tiež dnu nie sú. Aspoň nie také, čo sa voľne pohybujú po dome.

Poslať Napísal: 02 Sep 2022, 08:05 

Vieruša tak potom nie je o čom, v pohodičke by som išiel do tých žalúzii. Však obávať sa pri všetkom následkov, že čo by sa mohlo stať, ak... To je nezmysel, to by si potom človek nič pomaly nemohol kúpiť.

Poslať Napísal: 05 Sep 2022, 09:00 

Akých následkov sa kto obáva pri žalúziách? A pri akých konkrétne? Lebo toho je dosť druhov a možností na výber. Ale tak pokiaľ sa kupujú od spoľahlivej firmy, tak sa niet čoho obávať, či už ide o vonkajšie alebo vnútorné.

Stránka 34 z 36 [ Príspevkov: 352 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre