Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 33 z 33 [ Príspevkov: 328 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Autor Správa
 Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 11:18 

pri vonkajsom tieneni jednoznacne, pri vnutornom to je podla mna jedno. tam sa da zaobist aj bez dialkoveho ovladania. ono ani nie vsetky druhy vnutorneho tienenia sa napriklad daju takto ovladat.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 10:10 

Čo sa týka toho vonkajšieho tienenia, tak by ste odporučili zvoliť skôr rolety alebo žalúzie? Viem cca, aký je rozdiel medzi nimi, ale tak z takého užívateľského hľadiska nejaké pre a proti. To že jedny sa vyťahujú celé, druhé sa dajú naklápať, to mi písať nemusíte, to viem aj sám, stačí sa pozrieť.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 10:52 

Čisto z toho praktického hľadiska by som volil žalúzie. Ono predsa len ich môžeš mať celý čas stiahnuté a len otvorené. A už tým pádom nepotrebuješ nejak mať niečo zvnútra na oknách. Kdežto pri roletách, kde je to vlastne buď - alebo je podľa mňa dosť nutné dať ešte nejaký druh tienenia alebo aspoň záclony aj zvnútra. Už len pre ten pocit, nech ti nie je vidno do celého domu, keď budeš mať rolety dolu.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 10:50 

To áno, ale pri roletách máš zase výhodu, aj z hľadiska bezpečnosti, že je to taká ochrana toho domu. A aj pri silnom vetre sa to tuším lepšie správa ako žalúzie. Každé má také svoje výhody oproti druhému.

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 10:09 

PavelHlinka my sme si zvolili žalúzie, tie nám prišli také praktickejšie, že sa to dá aj rôzne ovládať, nie len hore dolu ako rolety. Ale ako chlapci píšu, ono aj tie rolety majú svoje výhody. Takže to si musíš nejak sám spraviť zoznam pre a proti pri oboch druhoch a vybrať si. Z tých žalúzií je tuším aj väčší výber potom, keby si sa pre ne rozhodol.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 11:09 

tak hej, väčší výber tam je, ale to zas nie sú neviem aké odlišnosti medzi nimi. tam sa to potom skôr prispôsobuje podľa toho, na aké okná sa ide to tienenie dávať. akože rozmerovo mám na mysli.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 08:13 

Bors to hovoríš o tom vonkajšom tienení, že sa robí zakaždým na mieru? Môžem sa opýtať, že či je to takto aj v prípade vnútorného tienenia? Pozeral som, že je tam viacero druhov, kadejaké žalúzie, kadejaké rolety a neviem aké všelijaké variácie. Aj toto sa dá všetko na mieru spraviť, či sú nejaké predpísané rozmery?

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 08:23 

Toooby to záleží asi hlavne od toho, že či kupuješ v nejakej predajni, kde majú len niekoľko druhov určitých rozmerov alebo oslovíš predajcu, čo sa tomu tieneniu viacej venuje, že spolupracuje s nejakými výrobcami a podobne, tak potom si vieš dať spraviť na mieru. To je podľa mňa rozumnejšie ako kupovať niečo, čo ani nevieš či a ako ti bude pasovať.

Stránka 33 z 33 [ Príspevkov: 328 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre