Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 8 [ Príspevkov: 77 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Apr 2020, 07:04 

MagdičkaL píše:
ďakujem ti Laco aspoň za tieto informácie, ktoré si mi tu napísal. Evka má plissé žalúzie, tak ona mi bude vedieť viac toho napísať, tak idem s ňou komunikovať. ty sa maj pekne a ďakujem ešte raz.

ahoj evka, som rada, že si sa mi ozvala. bývame v Trenčíne. vieš teda niekoho v okolí poradiť? a smiem vedieť, koľko vás tie plissé stáli?

v Trenčianskom kraji ako pozerám, tak ten výrobca má iba jedného predajcu a to v Turčianskej Turnej, firma SunShield. nebudeš to mať príliš ďaleko? lebo tento predajca ponúka tienenia značky Isotra, ktorý vyrábajú perfektné tienenia na okná. to sú tí, od ktorých máme aj my. cena závisí od veľkosti, od typy, farby, atď. ale tak do 100€ počítaj na jedno okno cca.

Poslať Napísal: 18 Apr 2020, 06:50 

evka si sa pomýlila, má to byť Trenčianska Turná, že? tak to vôbec ďaleko nemám, to je pár minút autom od nás z Trenčína. pôjdem sa k ním pozrieť, keď obchody otvoria. oni asi nebudú teraz otvorený však? ďakujem ti, idem si to pozrieť. a cenu by mi aspoň cez e-mail nejako vedeli vypočítať? či ako si to s nimi riešila?

Poslať Napísal: 20 Apr 2020, 09:49 

MagdičkaL píše:
evka si sa pomýlila, má to byť Trenčianska Turná, že? tak to vôbec ďaleko nemám, to je pár minút autom od nás z Trenčína. pôjdem sa k ním pozrieť, keď obchody otvoria. oni asi nebudú teraz otvorený však? ďakujem ti, idem si to pozrieť. a cenu by mi aspoň cez e-mail nejako vedeli vypočítať? či ako si to s nimi riešila?

joooj áno, prepáč, vôbec som si to nevšimla, že mám preklep. pravdepodobne sú zavretý, keďže takéto predajne nie sú povolené byť otvorené. zatiaľ môžeš len cez internet pozerať, nič iné ti neostáva bohužiaľ v tejto situácií. jasné, že vedia. oslov ich a isto sa s nimi nejako rozumne dohodneš.

Poslať Napísal: 22 Apr 2020, 06:56 

ewa ale uz od dnes mozno budu otvoreny...treba si to priamo u nich zistit, nakolko povolili otvorenie dalsich predajni...svita nam na lepsie casy, ako sa hovori :):)...

Poslať Napísal: 23 Apr 2020, 08:49 

Ahojky ludia...Mam na vas zopar otazok...V poslednej dobe sa mi strasne pacia vertikalne zaluzie...Uz aj draheho spracovavam, aby sme nieco take objednali...Len akurat v noci ma napadla jedna vec, ze ako sa lamely tych vertikalnych zaluzii umyvaju...Viete mi povedat?...Mate to niekto doma?...S pozdravom Gregorova...

Poslať Napísal: 24 Apr 2020, 06:19 

natalia lamely vertikalnych zaluzi sa odporucaju cistit maximalne 1x za rok. pri umyvani treba davat ale velky pozor na to, aby sa lamely nikdy nezlomili a v ziadnom pripade sa neodporuca ich prat v pracke, lebo by tam mohlo dojst k nezvratnemu poskodeniu.

kazdy vyrobca by mal ale poskytnut navod, ako sa starat o dane tienenie.

uz mas od nejakej firmy nejake konkretne vybrate?

Poslať Napísal: 26 Apr 2020, 08:52 

Stanislava píše:
ewa ale uz od dnes mozno budu otvoreny...treba si to priamo u nich zistit, nakolko povolili otvorenie dalsich predajni...svita nam na lepsie casy, ako sa hovori :):)...

to máš pravdu, že možno áno, ja to ale nepotrebujem, keďže my už tienenie máme. radila som Magde. v tom dúfam, že nám bude už lepšie a že postupne sa všetky obchody otvoria!

Poslať Napísal: 28 Apr 2020, 05:43 

David...Dakujem, presne toto som potrebovala pocut, ze sa to da cistit...Aj ked opatrne ale dobre, ze sa daju!...Este vobec nemam vybrateho vyrobcu a ani firmu...Najprv si zistujem taketo veci a potom ked budem na 100% rozhodnuta pre tento typ tienenia, tak potom zacnem toto riesit...Ale kludne porad, ak niekoho poznas...

Poslať Napísal: 29 Apr 2020, 10:55 

natalia takze ty nie si este rozhodnuta na isto, ano? myslel som si, ze ano!

co sa tyka toho vyrobcu a firmy, tak vyrobcu by som ti poradil Isotru. ako som pozeral, tak viaceri tu uz pisali, ze maju dobre skusenosti s touto znackou a ich kvalitou a suhlasim s tym. aj ja s nimi mam dobre skusenosti. a vyrabaju aj vertikalne zaluzie, tak ak chces, tak si kukni ich fotky, ktore maju na stranke.

Poslať Napísal: 14 Máj 2020, 23:17 

ewa jaaaj, asi som si nieco zle precitala...tak sa ti ospravedlnujem ;) :) ...

Stránka 4 z 8 [ Príspevkov: 77 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre