Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 30 z 30 [ Príspevkov: 296 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 09:59 

Baky píše:
marchelo33 ktore je take, ze sa ani nenavrtava? mam skusenost len s vonkajsim tienenim, takze toto mi je v podstate novinka. to vonkajsie vyhovuje v celej sile, ale na niektore okna by sa siklo aj nieco dovnutra este. hlavne co su smerovane do ulice.

Tak vonkajšie to sa musí, tam je úplne iný systém celej tej montáže ako je to pri vnútorných. Vieš čo, viem, že plisse je také napríklad a neviem či aj deň a noc sa napríklad takto nedá spraviť, ale tým som si nie úplne istý. Hľadáš iba niečo také, čo sa nenavŕtava? To je podmienka?

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 11:08 

... Durijuri a tak nevadí, som ťa doplnil a teraz je to už všetko ;)

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 07:09 

Daňo no ja som mal takýto pokus, že som chcel meniť len sieťku v ráme, ale dopadlo to dosť katastroficky. dopadlo to tak, že spolu s novými žalúziami sme objednali aj sieťky a bol pokoj. niekedy netreba zbytočne špekulovať a rovno brať tú najjednoduchšiu možnosť.

Poslať Napísal: 13 Máj 2022, 08:48 

Potreboval by som od vás radu, od ktorej spoločnosti ste kupovali vnútorné tienenie. Jedná sa mi o rolety deň a noc. Viem o tom, že ich viem zohnať aj po takýchto klasických obchodoch s nábytkom a zariadením všeho druhu. Bol by som ale rád, keby tie rolety boli od výroby spravené na mieru a nie že kúpim niečo, čo budem musieť potom nejak dopasovávať a upravovať. Tiež by bolo fajn, keby bola možnosť výberu aj inej farby ako je biela a podobné základné odtiene.

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 11:00 

... mne by sa zase zisla rada ohladne vonkajsieho tienenia... moze sa dat nieco z toho vonkajsieho ci uz rolety alebo zaluzie, na tom az tak nezalezi, aj na balkon?.. resp teda skor lodziu?.. ze by to bolo vlastne cele prekryte?... potom dalsia otazky, ci teda by cez to tienenie nenaprsalo dnu?... samozrejme za predpokladu, ze bude zatiahnute odhora az nadol...

Poslať Napísal: 18 Máj 2022, 10:22 

Jazzen podľa mňa sa to dá takto riešiť, už som to tak videla na panelákoch. To chceš ale tiež na panelák alebo na rodinný dom dávať? Čo sa týka montáže, tak to bude asi jedno, lebo však tipujem, že dáš si to nejakým takým montážnikom spraviť, čo s tým robia. Ale ide o to, že aby neboli nejak problémy, keby to v paneláku chceš riešiť, že napríklad ak je zateplené, aby ti nerobili problémy kvôli tomu, že aby sa fasáda nepoškodila alebo čo.

Stránka 30 z 30 [ Príspevkov: 296 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre