Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 29 z 30 [ Príspevkov: 296 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 11:50 

Oliver942 montaz coho myslis teraz? Lebo niektore tie druhy tienenia si lahko aj sam vies namontovat doma, ked si pozries nejaky postup, video, navod.

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 07:39 

Radino8 a ktoré napríklad? Lebo to by sa mi dosť hodilo, keby som mohol objednať len nejaké to tienenie a už montáž si sám spraviť. Myslím si, že čo sa roboty týka, tak nie som ľavý a keď sa dajú pozrieť aj návody a píšeš, že aj videá, ako na to, tak to nebude nič náročné.

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 11:50 

vierusa jaj takto, tak to uz aj mas prezrete, ze co maju v ponuke. aj si nieco z toho vybrala? neviem sice, co sa udialo, ale tak toto je zase taka vec, ze nema byt preco nejake znamenie toho, aby si nekupovala tienenie. ak si mala aj vybrate ako hovoris, tak by som sa na tvojom mieste k tomu vratil a rychlo to vybavil.

Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 07:51 

varak píše:
Radino8 a ktoré napríklad? Lebo to by sa mi dosť hodilo, keby som mohol objednať len nejaké to tienenie a už montáž si sám spraviť. Myslím si, že čo sa roboty týka, tak nie som ľavý a keď sa dajú pozrieť aj návody a píšeš, že aj videá, ako na to, tak to nebude nič náročné.

Tak povedze si, že v podstate každé by si možno zvládol aj sám. Ale do čoho by som sa osobne nepúšťal a prizval si na pomoc na montáž nejakých profíkov, tak to je vonkajšie tienenie. Ono to vnútroné sa montuje na rám okna, takže to nie je také komplikované. Ide len o tom, kam navrátať dierky, aby to presne pasovalo. A sú aj také druhy tienenia, ktoré netreba ani navŕtavať napríklad. Čiže keď ho aj potom odstrániš, nezostanú žiadne stopy po ňom.

Poslať Napísal: 27 Apr 2022, 07:32 

kamosi sietky na okna ste si u koho davali robit? staci ked si to sam pomeriam podla tych starych nejak? nemyslim, ze toto je vec, na ktoru treba prist nejak na zameranie, ale tak pre istotu sa dopredu aj na toto opytam.

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 08:54 

marchelo33 ktore je take, ze sa ani nenavrtava? mam skusenost len s vonkajsim tienenim, takze toto mi je v podstate novinka. to vonkajsie vyhovuje v celej sile, ale na niektore okna by sa siklo aj nieco dovnutra este. hlavne co su smerovane do ulice.

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 08:04 

Mne sa mari, ze su take nejake rolety, co netreba navrtavat a oni su vlastne nie take uplne klasicke, ale ze nie je proste nutne, aby ten vrch bol napevno, ale vies aj nim pohybovat. Cize vlastne mozes to mat tak, ze vrch okna mas holy, nezatieneny, ale spodok ano. To pri klasickych roletach nedocielis nijak. Ale nech robim, co robim, tak na nazov si nespomeniem, ze pod cim to vyhladat.

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 11:46 

...Durijuri plisse si mal podľa všetkého na mysli ;)

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 12:38 

Hej presne toto je ono. Rozpisal som o tom hadam vsetko, ale fakt mi ten nazov nemohol prist na rozum. Ale tak dobre, ze si ma doplnil, teraz je to uz na komplet, haha.

Poslať Napísal: 06 Máj 2022, 11:26 

OliverZH myslím, že pri sieťkach nie je nutné, aby ti firma chodila na zameranie. Stačí sa riadiť podľa tých starých. Akože pripadá do úvahy aj taká možnosť, že si kúpiš len tú sieťovinu a sám si do vložíš do pôvodného rámu. Ale ak teda chceš komplet nové sieťky, tak skús ísť napríklad podľa návodu, čo bude mať predajca k dispozícii alebo ti zašle, aby si mal istotu, že ti sieťky zasadnú potom na okno, nech to netreba potom dávať prerábať a reklamovať.

Stránka 29 z 30 [ Príspevkov: 296 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre