Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 28 z 30 [ Príspevkov: 296 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 11 Mar 2022, 08:38 

Daňová myslím, že by sa to mohlo aj takto vybaviť, ale zase keby si išla k predajcovi, tak tam si vieš aj pozrieť nejaké ukážky. A čo sa týka napríklad farby, keby si vyberala len takto cez počítač, tak oni aj píšu na stránke, že je lepšie si túto ponuku čo sa týka farieb pozrieť naživo. Lebo ten monitor môže trochu skreslovať. Stačí, že budeš mať nejak inak nastavené možnosti a už to môže byť o niečo iný odtieň. Čiže vyberať podľa vzorkovníka je v tomto prípade asi lepšie.

Poslať Napísal: 17 Mar 2022, 08:48 

@kubikj bola som sa s ňou na to popýtať a že nemal by byť problém ani s tým vonkajším tienením... len jej dali podmienku, že musí vybrať takú farbu, aby to proste nebilo do očí, že to bude ladiť k fasáde... tak som si povedala, že chvalabohu, že s tým nerobia nejaké problémy... tak len teraz je na nej rozhodnutie... lebo sme pozerali nejakú ponuku na nete, čo sa týka toho vnútorného a tam sa jej tiež niečo zaľúbilo... nechcem sa zase do toho nejak moc montovať a nútiť jej niečo... tak ešte čakám teraz...

Poslať Napísal: 21 Mar 2022, 11:57 

vierusa tak v tomto pripade istotne, keby boli so mnou u predajcu, tak by som to nebol potreboval. ale kedze plnim funkciu nejakeho sprostredkovatela medzi predajcom a nimi, tak lepsie takto. ale vyzera to byt na dobrej ceste, lebo schvalili, co som doniesol, aj som to bol potom zase s predajcom riesit. takze teraz cakame vlastne na dodanie a potom este ostava poriesit montaz. a aby som teda odpovedal na vsetko, co si sa pytala, tak Isotra je spolocnost, od ktorej sa bude davat robit to tienenie.

Poslať Napísal: 25 Mar 2022, 11:56 

co sa tyka tej montaze, tak to mate nejak zajednane dopredu? to mas tiez nejak prostrednictvom nich riesene?

Poslať Napísal: 01 Apr 2022, 06:58 

Eriksimal a tak jasné, že keď si len taký medzičlánok, tak musíš počúvať z oboch strán názory, to beriem. Ale tak keď hovoríš, že je objednané, tak to ešte dobre dopadlo. Som to pozerala, registrujem túto spoločnosť už dlhšie. Dokonca som mala už aj vybraté, že čo budem objednávať ja, ale potom to nejak padlo. Teraz neviem, či je to znamenie alebo nejaká náhoda, že sa mám do toho zase pustiť, heh.

Poslať Napísal: 07 Apr 2022, 09:37 

Ahojte, pozerala som si plisse rolety. Máte ich niekto? Naozaj to funguje tak, ako sa píše, že sa dajú nielen sťahovať a vyťahovať ako klasické rolety ale funguje to aj opačne, že odspodu? Fakt sa mi páčia, ale som z toho celkom prekvapená, ešte som nevidela u nikoho takéto niečo. Asi aj preto ma to láka, že sa nejak odlíšiť a kúpiť niečo moderné sa mi žiada.

Poslať Napísal: 08 Apr 2022, 11:58 

Vieruša píše:
Eriksimal a tak jasné, že keď si len taký medzičlánok, tak musíš počúvať z oboch strán názory, to beriem. Ale tak keď hovoríš, že je objednané, tak to ešte dobre dopadlo. Som to pozerala, registrujem túto spoločnosť už dlhšie. Dokonca som mala už aj vybraté, že čo budem objednávať ja, ale potom to nejak padlo. Teraz neviem, či je to znamenie alebo nejaká náhoda, že sa mám do toho zase pustiť, heh.

Čo si mala vybraté? A prečo to padlo? Akože že by to bolo znamenie, že to tienenie nepotrebuješ? Tak to si nemyslím. Skôr to bola len nejaká blbá náhoda ;)

Poslať Napísal: 11 Apr 2022, 11:47 

Marchelo33 rodinná udalosť sa vyskytla a skrz to sa nám viacerým pomenili plány. To sem nechcem ale nejak ťahať. Potom som od toho tienenia proste nejak upustila a zatiaľ som sa k tomu ešte neodhodlala. Ale tak asi najvyšší čas už nastal. Čo som mala vybraté? Exteriérové žalúzie. Ak myslíš presný typ, tak k tomu som sa nestihla dostať.

Poslať Napísal: 12 Apr 2022, 12:56 

Gojika presne tak to funguje, ako si to opísala a ako to môžeš vidieť aj na kadejakých obrázkoch alebo videách. Je pravda, že je to také niečo iné a dá sa povedať, že aj nové. My sme dávali vonkajšie tienenie, ale z tých vnútorných je práve plisse jeden z mojich favoritov.

Poslať Napísal: 14 Apr 2022, 07:59 

Vieruša píše:
Marchelo33 rodinná udalosť sa vyskytla a skrz to sa nám viacerým pomenili plány. To sem nechcem ale nejak ťahať. Potom som od toho tienenia proste nejak upustila a zatiaľ som sa k tomu ešte neodhodlala. Ale tak asi najvyšší čas už nastal. Čo som mala vybraté? Exteriérové žalúzie. Ak myslíš presný typ, tak k tomu som sa nestihla dostať.

Tak to mi je ľúto, to som nechcel do toho nejak rýpať. Ale podľa mňa teda sa môžeš smelo pustiť do toho výberu a nakupovania žalúzií. Čo sa týka toho presného typu, tak keď nemáš vybrané alebo nevieš, ktorá možnosť by ti bola najlepšia, tak by som odporučil skočiť k predajcovi. Tam sa berú do úvahy rôzne veci pri výbere. Ak teda nevyberáš len podľa toho, čo sa ti páči.

Stránka 28 z 30 [ Príspevkov: 296 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre