Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 26 z 32 [ Príspevkov: 313 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 21 Jan 2022, 11:55 

vedeli by ste mi poradit nieco lacne na okna? najlepsie, keby to boli zaluzie alebo nieco ine okrem roliet. potrebujem k starej mame domov nieco a nema moc penazi na to vyclenenych a samozrejme nechce, ze aby sme na to prispeli. tak skusam takto nieco posnorit, pohladat. este by som poznamenal, ze byva v byte, takze nejake vonkajsie mi nukat nemusite a myslim, ze ani nie vertikalne zaluzie.

Poslať Napísal: 24 Jan 2022, 08:56 

Eriksimal tak a teda žalúzie to nemôžu byť, keď ich spomínaš? Načo potom hľadať niečo iné, keď vlastne máš vybraté si myslím.

Poslať Napísal: 27 Jan 2022, 09:46 

jurij54 hej hej, tam je to tak, ze este ked sa stavia alebo zatepluje, teraz neviem presne, tak treba na to spravit aj nejaku predpripravu alebo potom sa to do toho prekladu. neviem presne, vymyslat si nechcem. ale tak keby sa to aj nedalo, ze sa potom clovek rozhodne az ked ma dom hotovy, tak daju sa potom tie priznane dat. inak to som videla dost casto takto aj na novostavbach, ze bola moznost dat skryte, ale asi sa teda rozhodli inak.

Poslať Napísal: 02 Feb 2022, 08:48 

Pispa ináč toto som si tiež všimol, ťažko povedať, že prečo sa takto rozhodujú, že či je to o toľko náročnejšie spraviť to už počas stavby. Ale práveže by som povedal, že to bude práve opačne, že vtedy sa to ľahšie robí, lebo ešte sa dá kadečo prispôsobiť.

Poslať Napísal: 09 Feb 2022, 13:02 

Daňová píše:
KubíkJ ahoj, adresujem takto priamo tebe správu. Som si všimla, že si pridával foto nejakého manuálu na údržbu plisse. Máš ich ty priamo doma? Chcem ich objednávať, len teda sa chcem ešte opýtať najskôr, či je to ozaj takéto jednoduché, či sa nejak tým prepratím nezničia alebo neznehodnotia. Prípadne ešte, že čo sa týka montáže, či je to nejak náročné a treba si na to zajednať nejakých majstrov, alebo sa do dá zvládnuť aj doma podľa návodu. Ďakujem.

pozdravujem, hej hej, pridaval som, ale nie, doma ich nemam. to sme len mali taku debatu skrz udrzby viacerych druhov tienenia, ze ako je to pri ktorom. a nevedeli sme sa dohodnut, ze ako to maju tieto plisse, ci sa mozu alebo nemozu davat do pracky. tak som to vtedy hladal a nasiel priamo v manualy takyto nacrtok, alebo ako to nazvat. je to oficialne zo Isotry, takze to by som sa nebal toho, ze by prave oni uvadzali nejake zavadzajuce informacie. co sa tyka tej montaze, tak zalezi samozrejme od toho, aka si sikovna. ale ak mas nejake zakladne zrucnosti a uz si robila nejake taketo veci, tak si myslim, ze to v pohode zvladnes a nie je nutne si zajednavat na to majstrov. ono ako sa da pozriet tento manual, tak si vies pozriet aj montazne navody, ci uz v takejto pisanej forme alebo aj formou videi su spracovane.

Poslať Napísal: 10 Feb 2022, 12:20 

vierusa preto sa pytam, lebo ozaj je rozhodujuca ta cena a neviem, ze ci zaluzie su najlacnejsie zo vsetkych tych moznosti, alebo sa najde aj nieco vyhodnejsie. a zase davat si robit ponuky na kazdy jeden druh je nemyslitelne.

Poslať Napísal: 11 Feb 2022, 10:41 

Daňová možno by som pri tomto druhu tienenia ešte dodal info, čo sa týka montáže. Je tam viacero možností samozrejme ako pri väčšine tých tienení. Ale čo príde mne ako taká výhoda, je to, že netreba vlastne nič navŕtavať. Takže ani v stene, ani v oknách žiadne zbytočné dierky. Celé to vieš prichytiť inými menej agresívnymi spôsobmi, to agresívnymi bez tak v úvodzovkách.

Poslať Napísal: 14 Feb 2022, 09:08 

Eriksimal veď to áno, to by jednaj aj veľa času zabralo a bolo by to asi aj zbytočné. Podľa mňa, keď doteraz boli dobré žalúzie, tak by som išla tiež aj teraz do tejto možnosti. Z toho čo si hovoril, mi vyšlo, že už má svoje roky, tak aj to bude možno lepšie, že si nemusí zvykať na niečo iné. Aspoň moji starkí to nemajú moc radi, už majú tie svoje zaužívané veci. Možno skôr, že u viacerých výrobcov, keby si si dal rovnaký druh naceniť a podľa toho vybrať. Alebo niečo doložiť, či to tak nechce, že by niekto s tým pomohol?

Poslať Napísal: 15 Feb 2022, 08:56 

Daňová bol už montovať aj klasické žalúzie, aj deň a noc a aj plisse. Fakt to nie je nič náročné. Ak vieš používať meter a základné náradie, prípadne ti má kto s tým pomôcť, nie je to nič komplikované. Ale zase na druhej strane chápem aj to, keď si niekto zavolá majstrov na to. Aspoň je k tomu nejaký papier a je sa na koho obrátiť, keby bolo treba.

Poslať Napísal: 15 Feb 2022, 11:48 

KubíkJ Jurij54 vedeli by ste mi poslať aj nejaké tie návody a videá? Kľudne by som vám aj mail napríklad napísala, že by ste mi to tam, aby som to mala aj poruke, keď bude treba, nech nemusím hľadať.

Stránka 26 z 32 [ Príspevkov: 313 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre