Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 15 z 16 [ Príspevkov: 160 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 08:53 

...hmmm, tak toto ked ste mi napisali, tak uz chapem, preco ich tak vsetci ospevujete...budem to musiet teda popozerat...vdaka chlapi za infosky...

Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 10:44 

paky1.0 píše:
...hmmm, tak toto ked ste mi napisali, tak uz chapem, preco ich tak vsetci ospevujete...budem to musiet teda popozerat...vdaka chlapi za infosky...

Popozeraj a keby niečo ešte chceš zistiť, tak kľudne píš 8-)

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 09:17 

ake tienenie je okrem vonkajsieho najlepsie na okna? ktore tak najviac tieni? je mi jasne, ze vonkajsie tienenie najviac tieni a je najlepsie, no my z mnohych dovodov ho nemozeme mat. diky kamarati za odpovede a rady.

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 08:16 

@Guš ak si nemôžete dovoliť vonkajšie, tak by ste sa mohli popozerať po interiérových žalúziách, tie sa už tiež vyrábajú kvalitné a myslím, že aj dostatočne dokážu zatieniť miestnosť. Potom sú všelijaké vychytavky ako plissé žalúzie, látkové rolety ale to je podľa mňa skôr tak na dizajn a trochu na zatienenie. Skôr by som išla do tých klasický interiérových žalúzií ;) :)

Poslať Napísal: 11 Máj 2021, 14:04 

Gus ak nemozete mat vonkajsie, tak skus pozriet vnutorne rolety, tie tiez dobre tienia, dobre vyzeraju a su aj cenovo dostupne...

Poslať Napísal: 13 Máj 2021, 12:52 

drifžo píše:
Gus ak nemozete mat vonkajsie, tak skus pozriet vnutorne rolety, tie tiez dobre tienia, dobre vyzeraju a su aj cenovo dostupne...

my ich mame na poschodi na oknach a mozem len suhlasit,ze su fajn. decka sa nestazuju,ze by im dobre netienili,su spokojni.dole mame klasicke interierove zaluzie,no hore do detskych sme uz chceli nieco modernejsie a hlavne oni nechceli zaluzie,aby ich nemuseli utierat.predsa len na zaluziach sa viac prachu drzi ako na roletach,prespekulovane su tie nase deti :lol:

Poslať Napísal: 19 Máj 2021, 07:20 

Každé tienenie je lepšie ako žiadne!My sme mali dlhé obdobie len interiérové žalúzie a minulý rok sme ich menili za vonkajšie.Ak to môžem porovnať,tak je jasné, že cez tie vonkajšie menej svetla prejde a hlavne aj hluku z ulice.

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 07:38 

dakujem vam vsetkym za odpovede, musime este hodit radu z manzelkou a snad sa na nejakom tieneni zhodneme. no co sa tyka mna, tak ja som zatial najviac na to klasicke interierove zaluzie nakloneny. to je uz strasne dlho na trhu, ludia su s tym ako tak spokojni a aj je to za prijatelnu cenu, co som tak pozeral cenniky. ked sa dohodneme, tak dam vediet, ake sme vybrali.

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 09:23 

ahojte...minulý týždeň som riešila cenovú ponuku na 5 okien, z toho jedno také väčšie francúzske a nacenili nám ich na 2 600€...čo by ste povedali na takúto cenu, je prijateľná, alebo moc vysoká?..jedná sa o vonkajšie žalúzie tmavo hnedé na vypínač...

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 10:58 

Podľa mňa to je dosť dobrá cena na 5 okien a keď máš z toho ešte jedno aj väčšie. A motor ti aký tam dali? Na to si dajte ešte pozor, aby hlavne motorček bol kvalitný!

Stránka 15 z 16 [ Príspevkov: 160 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre