Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 14 z 16 [ Príspevkov: 160 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 23 Mar 2021, 16:42 

Jeeeej ďakujem, to mi úplne stačí. Veľmi peknú máte, to je lamelová, áno? A dajú sa vám aj tie lamely naklápať alebo sú furt v jednej pozícií?

Poslať Napísal: 26 Mar 2021, 08:58 

frigo prepáč, že odpisujem až teraz, no skôr som nestíhala a vôbec som tu ani nebola. riešili sme ešte iné veci a teraz sa už idem pustiť na plno do toho tienenia. okey, tak idem skúsiť nejakú firmu osloviť, či by mi vypracovali cenovú ponuku. som zvedavá na tú cifru.

Poslať Napísal: 30 Mar 2021, 09:42 

Sandrika veď sa potom ozvi, komu si dala spraviť cenovú ponuku a na koľko ti to nacenili. Tiež mám nejaké kontakty, tak ti viem pomôcť ;) :)

Poslať Napísal: 07 Apr 2021, 07:32 

Som zvedavá Sandra na koľko ti to vypočítajú. Potom mi daj pls vedieť, ďakujem :) ;)

Poslať Napísal: 08 Apr 2021, 11:34 

Monika mame lamelovu a co sa tyka naklapania, tak to sa nam da tiez.
Maju v ponuke tusim aj take, co sa nedaju ale taku sme nechceli. Respektive mne to bolo jedno ale moj manzel ani pocut, on chcel take, ktore sa daju naklapat, tak mame take.
Je jasne, ze tie su o nieco drahsie.

Poslať Napísal: 16 Apr 2021, 07:51 

sigma vieš čo išli sme cez jedného predajcu značky Isotry, ktorého sme si našli na ich webovej stránke, nakoľko sme boli už rozhodnutý pre túto značku a inú sme nechceli. jednu cenovú ponuku už máme a ešte sme oslovili jedných, no od nich nám ešte neprišla, na tú ešte čakáme. potom vám napíšem, pre ktorú sme sa rozhodli a koľko nás to výjde. teraz ešte nebudem predbiehať, keďže ešte neviem aká bude tá druhá cena.

Poslať Napísal: 19 Apr 2021, 08:10 

Sandrika píše:
sigma vieš čo išli sme cez jedného predajcu značky Isotry, ktorého sme si našli na ich webovej stránke, nakoľko sme boli už rozhodnutý pre túto značku a inú sme nechceli. jednu cenovú ponuku už máme a ešte sme oslovili jedných, no od nich nám ešte neprišla, na tú ešte čakáme. potom vám napíšem, pre ktorú sme sa rozhodli a koľko nás to výjde. teraz ešte nebudem predbiehať, keďže ešte neviem aká bude tá druhá cena.

Dobre Sanda, počkáme si. No od tejto značky máme aj my tienenie a je perfektné, kvalitné 8-) ;)

Poslať Napísal: 19 Apr 2021, 13:35 

...co je na nich take perfektne?...mohli by ste napisat aj podrobnosti, kedze tu znacku moc nepoznam..dik...

Poslať Napísal: 20 Apr 2021, 07:43 

paky1.0 píše:
...co je na nich take perfektne?...mohli by ste napisat aj podrobnosti, kedze tu znacku moc nepoznam..dik...

Nooo v prvom rade to, že ich tienenie je kvalitné a nie žiadny šmejd, ktorý sa po rokoch rozpadne! V druhom rade spolupracujú aj s dobrým dodávateľom elektrických pohonov Somfy, čo je tiež tak povediac špička na trhu. A ďalej spomeniem aj dizajn, keďže vyrábajú pekné dizajnové tienenia na okná. Asi toľko k ním 8-)

Poslať Napísal: 23 Apr 2021, 10:30 

marchelo ti ich tu dobre opisal,take iste skusenosti a s nimi mam aj ja.teda lepsie povedane s nimi konkretne ani nie,kedze oni koncovym zakaznikom nepredavaju ale maju dobrych predajcov,ktory vedia poradit,vysvetlit vsetko ohladom ich tienenia.my mame tiez tejto znacky a preto odporucam.my ich uz mame roky a fajn,ziadne problemy.

Stránka 14 z 16 [ Príspevkov: 160 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre