Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 13 z 24 [ Príspevkov: 231 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 01 Mar 2021, 13:54 

Sandrika píše:
chcem sa spýtať, od toho sa aj odvíja cena, či sú skryté alebo priznané??

nie, či sú skryté alebo priznané, cena je rovnaká, nakoľko všetko to, čo potrebuješ ku skrytým, potrebuješ aj k priznaným. viac menej ide len o estetiku.

Poslať Napísal: 02 Mar 2021, 10:15 

tak presne to je, ako napísal Frigo..aj ja som bola taká naivná a myslela som si, že keď ich dám priznané, tak ich budem mať lacnejšie, no hneď ma všetci vyviedli z omylu..potom sme si to samozrejme aj rozmysleli a dali sme skryté, nakoľko cenovo to vychádzalo rovnako a je to krajšie...ak by si potrebovala poradiť ohľadom výrobcu, tak napíš, mám jedného veľmi dobrého s ktorým sme boli nadmieru spokojní..

Poslať Napísal: 04 Mar 2021, 14:15 

BereškaBB píše:
tak presne to je, ako napísal Frigo..aj ja som bola taká naivná a myslela som si, že keď ich dám priznané, tak ich budem mať lacnejšie, no hneď ma všetci vyviedli z omylu..potom sme si to samozrejme aj rozmysleli a dali sme skryté, nakoľko cenovo to vychádzalo rovnako a je to krajšie...ak by si potrebovala poradiť ohľadom výrobcu, tak napíš, mám jedného veľmi dobrého s ktorým sme boli nadmieru spokojní..

:lol: :D a tak žiadny človek múdry z neba nezletel, takže sa len treba pýtať a informovať, na to sme tu ;)

Poslať Napísal: 05 Mar 2021, 09:00 

@Valent187 presne tak ako si napísal, pokiaľ sú peňááááze, tak sa dá všetko :D :lol:

Poslať Napísal: 05 Mar 2021, 13:38 

frigo a bereška, ďakujem vám veľmi pekne za odpoveď, potešili ste ma, že to cca rovnako vychádza. viete mi ešte prosím napísať, koľko také žalúzie vychádzajú? je to do 1 000€ alebo viac?

Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 12:04 

Sandrika píše:
frigo a bereška, ďakujem vám veľmi pekne za odpoveď, potešili ste ma, že to cca rovnako vychádza. viete mi ešte prosím napísať, koľko také žalúzie vychádzajú? je to do 1 000€ alebo viac?

aaaa to si aj veľa napísala, také drahé zase nie sú, samozrejme záleží od viacerých okolností, lebo tých vonkajších žalúzií je viacej typov a potom záleží aj od rozmerov, atď. najlepšie budeš mať, keď oslovíš priamo firmu, ktorý ti vypracuje cenovú ponuku. väčšinou to firmy robia zadarmo.

Poslať Napísal: 11 Mar 2021, 10:09 

Zdravím Vás všetkých, možno trochu od veci sa spýtal ale videla som, že ste tu spomínali jednu značku a viem, že oni vyrábajú aj pergoly.. Nemáte od nich náhodou niekto aj pergolu? Potrebovala by som vedieť, ako ste s ňou spokojní a či je to vhodné na prestrešenie terasy a hlavne dostačujúce.

Ďakujem vopred!

Poslať Napísal: 15 Mar 2021, 12:27 

Vobec sa od veci nepytas Monika, ved to je normalna otazka.
My mame od nich aj tienenie a aj pergolu a mozem ti povedat, ze je velmi dobra.
Dostacujuca je uplne. Teda neviem, aku pergolu ty hladas ale tato od nich je fajn, uplne nam staci a to pritom mame aj velku terasu a nemame problem, ze by sa v lete na nej nedalo sediet. Chrani ju pred slnkom, super je.

Poslať Napísal: 17 Mar 2021, 12:55 

A môžeš mi poslať fotku alebo aspoň napísať, ktorú máš? Lebo v ponuke ich majú viacej, čo som pozerala stránku.

Poslať Napísal: 22 Mar 2021, 08:52 

Nemam sice fotku priamo nasej ale pozrela som na stranke isotry, oni tam maju dost vela fotiek ako inspiraciu a nasla som tam taku, aku mame aj my.
Tak ti posielam tu fotku, aby si si aspon trochu vedela predstavit, ako vyzera.
Obrázok

Stránka 13 z 24 [ Príspevkov: 231 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre