Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 8 [ Príspevkov: 75 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Feb 2020, 17:21 

Aha, tak to som ani len netušila @jangrego. Ale super, že sme sa tu tak stretli a takáto náhodička, že ešte aj od rovnakého výrobcu máme tienenie ;) :)

Poslať Napísal: 21 Feb 2020, 11:01 

caute, caute...kedy ste zacali riesit pri novostavbe tienenie na okna?...hned na zaciatku alebo staci, ked pojdeme zateplovat?..viac menej sme nakloneny na exterierove...diky za odpovede a rady..

Poslať Napísal: 24 Feb 2020, 09:25 

Edie píše:
caute, caute...kedy ste zacali riesit pri novostavbe tienenie na okna?...hned na zaciatku alebo staci, ked pojdeme zateplovat?..viac menej sme nakloneny na exterierove...diky za odpovede a rady..

My hneď pri projektovaní domu 8-) Už architekt sa nás pýtal, či budeme chcieť exteriérové žalúzie a my sme jednoznačne povedali, že áno. On nám teda naprojektoval špeciálne preklady do ktorých priamo idú namontovať tie kastlíky a tým pádom nemáme žiadny problém. Všetko sme dodržali a za nejaké tri mesiace by nám ich mali prísť aj namontovať. Vy ste v akom štádiu stavby???

Poslať Napísal: 26 Feb 2020, 16:49 

kolbi...tiez riesime akurat projekt domu...preto sa pytam, ci mam tiez pristupit na tie specialne preklady alebo sa to da potom aj dodatocne...tie preklady neboli zbytocne predrazene?...a to ake preklady ste davali?...lebo som cital, ze sa ex. zaluzie daju aj do fasady nejako schovat, je to tak?...a co k tomu potom treba?...vies mi aj ohladom tohto poradit?...

Poslať Napísal: 28 Feb 2020, 10:20 

ZOJA VIDIS, VSETKO SA TU O MNE DOZVIES.
CO TI POVIEM, ASPON JE VIDNO, ZE NAM ZALEZI NA KVALITE A ZE NECHCEME MAT HOCICO NA DOME. VED TYCH VYROBCOV JE V DNESNEJ DOBE VELMI VELA, CLOVEKU SA TAZKO ROZHODUJE, LEN NIE VSETCI SI POTRPIA NA KVALITE AKO TITO.

Poslať Napísal: 02 Mar 2020, 09:32 

Edie píše:
kolbi...tiez riesime akurat projekt domu...preto sa pytam, ci mam tiez pristupit na tie specialne preklady alebo sa to da potom aj dodatocne...tie preklady neboli zbytocne predrazene?...a to ake preklady ste davali?...lebo som cital, ze sa ex. zaluzie daju aj do fasady nejako schovat, je to tak?...a co k tomu potom treba?...vies mi aj ohladom tohto poradit?...

Tak vieš ako, za všetko lepšie a modernejšie si musíš priplatiť. Klamal by som, keby som napísal, že to bolo za facku. Stálo to čosi ale zase nebolo to také, že by nás to zrujnovalo. Jasné, že sa dajú. Dáš hrubší polystyrén a tým pádom ti tam vedia ten kastlík schovať. Vieš, my staviame dom z tehly 44cm, takže my nejdeme vôbec zateplovať a tým pádom sme to museli týmto štýlom riešiť. My sme inú možnosť nemali, keď sme chceli ex. tienenie.

Poslať Napísal: 02 Mar 2020, 11:35 

To je fajn @jangrego, že ťa aspoň trochu spoznám ;) :) To máš pravdu, veď my keď sme vyberali, tak to bolo tiež na dlho, lebo stále máš v podvedomí, že či to nie je nejaký podvodník, atď. Treba si dávať pozor a prezistiť si všetko poriadne!

Poslať Napísal: 03 Mar 2020, 09:12 

@Zoja - a ktorá firma Vám to bola montovať? Lebo veď Isotra je len značka tienenia. Nikde to tu nevidím napísané, tak neviem, či som slepý alebo si to sem nepísala??

Poslať Napísal: 05 Mar 2020, 10:58 

Mam pocit, ze nepisala @korytniak, lebo ani ja to nevidim. Ale je to v podstate jedno, lebo na stranke Isotry si vies pozriet vsetkych predajcov, ktory ponukaju ich tienenie. A isto cez niektoreho z nich to riesila, ine na vyber nemala!

Poslať Napísal: 09 Mar 2020, 12:31 

@Majco - to viem, že si to na ich stránke viem pozrieť ale tak zaujímajú ma aj skúsenosti druhých na dané firmy. Lebo nie je firma, ako firma. Tienenie môže byť kvalitné, ale keď je zle nahodené, tak je to galiba veliká.

Stránka 2 z 8 [ Príspevkov: 75 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre