Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 31 z 32 [ Príspevkov: 316 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná zvoliť? Poraďte!
 Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 11:24 

Exot mozem vam pridat fotky, ked nam pridu okna, ale teda bude to par tyzdnov trvat...
Dali sme si urobit ponuky aby sme vedeli priblizne ceny, ake su rozdiely v tom aj v pristupe a na niektore cenove ponuky po pravde cakam este dnes...
Ale nastastie niektore firmy mi poslali uz takze z tych som vybral a DREVAR nas oslovil...

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 11:29 

Ahaa a ja som si tiez myslela, ze uz okna mate nahodene

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 18:27 

my mame drevohlinik, mozem vam poslat nejake tie fotky, zajtra si najdem cas, tak by som vam poslal, ze ako to u nas vyzera 8-)
pri oknach je rovnako dolezita aj kvalita okien, ale aj montaz, lebo ked by ta bola zle urobena a fukalo by alebo nieco, tak by to nebolo nic prijemne, to len dalsie starosti zbytocne :|

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 12:27 

viktor nečítal som všetko, ale montáž si robí firma? či to sa zabezpečuje zvlášť? nejako v týchto veciach neviem chodiť, keďže to ešte len vybavujeme, postupne si zisťujeme, čo a ako, preto ma to zaujíma, že na čo sa mám pripraviť, či to mi jedným vrzom jedny urobia alebo ešte niekoho dodatočnu budem zháňať :mrgreen:
po pravde mám paniku zo zháňania ľudí :mrgreen:

Poslať Napísal: 25 Sep 2022, 18:01 

solar ano, aspon teda my sme si od vyrobcu brali okna a oni maju svojich ludi proste, ktori okna montuju. a je to tak aj dobre, lebo to montuju ludia, co s tym oknami robia, vedia ako maju byt osadene, ako maju byt nastelovane a vsetko.

Poslať Napísal: 26 Sep 2022, 18:08 

No tak ale to je aj to najlepsie, lebo tie okna poznaju, vedia ko ich spravne osadit a jedno s druhym

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 11:23 

ferulo aj si sa s nimi ty dohadovat, ze kedy by bolo vhodne zacat a tak?..
ci ty si sa prisposoboval podla toho ako ti povedali ze bude dodanie?..
oni maju nejake standardy akoze aj na sklade?..

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 18:58 

tak musel som sa prisposobit tomu aku dodaciu lehotu budu mat, predsa len neni to tak, ze jeden den si okna vyberies, objednas a o dva dni ich mas alebo cosi take, to proste vobec nie, to chce cas aby vyrobili okna na mieru a aby boli kvalitne, prepracovane, to nejde zo dna na den a to som si proste uvedomoval a vsetko sa prisposobilo tomu kedy okna prisli, oplati sa pockat si 8-)

Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 07:11 

To je normálna vec, že sa tomu človek prispôsobí a zatiaľ si robí niečo iné, tiež sme to tak mali, predsa len dodanie je niekoľko týždňov a v tejto bláznivej dobe sa môže čokoľvek stať, že sa to aj predĺží, podstatné je ale to aby firma s tebou komunikovala, aby si vedel čo sa deje, nedeje, kedy čakať.

Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 13:31 

asi tak neja, radsej v predstihu ako neskoro. teda aspon pre mna to tak bolo lepsie. minuly rok bol celkovo taky hekticky, takze to bolo s niektorycmi dodavkami veru natesno ale nakoniec sa to zvladlo

Stránka 31 z 32 [ Príspevkov: 316 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre