Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 30 z 32 [ Príspevkov: 316 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná zvoliť? Poraďte!
 Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 13:12 

Áno aj s odrážaním skla, aby vlastne sa dom neprehrieval, ty si vieš aj akože nakombinovať že aké sklá na aké okná by si chcel a všetko, tých typov je viacej, to je najlepšie ale sa informovať u toho u koho si okná budeš brať, že čo poskytujú, aké sú možnosti, lebo každý má proste úplne iné.
Tak aby si vedel na čom priamo si.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 17:16 

ono ste sa najskor s niekym stretli kde vam vysvetlili vlastne ake su moznosti?
ake tie presklenia, rozne typy skla a taketo? ci viem si to nejako niekde aj na nete najst a nastudovat, ze ako to ktory vyrobca ma poriesene?

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 13:00 

No a o čo by sa mal človek zaujímať viacej. Teda za čo ste si vy boli ochotní si priplatiť viacej - za kvalitný rám, alebo ste väčšiu pozornosť venovali samotným sklám?

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 09:27 

To ide spolu ruka v ruke, nedá sa to takto zhodnotiť, že na čo je podstatnejšie viacej dbať. To treba aj na jedno aj na druhé. Pre mňa bola prvá vec o ktorej sme rozhodovali materiál. O plastoch som nechcel ani počuť. A keď sa na materiál pozerám z pohľadu kvality, tak hliník nemá konkurenciu.

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 11:20 

To je pravda , už je málo vídať tie klasické plastové okná. Tam bol hlavný problém s tým postupným vykrivovaním čo sa rámu týka a aj tá farebná stálosť nie je taká

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 12:19 

Nemáte niekto fotky, žeby ste mi poslali ako vaše okná vyzerajú? Ako vyzerá hliník, nech mám lepšiu predstavu? Teda ak by to niekoho samozrejme neobťažovalo.
Lebo dával som si urobiť už nejaké cenové ponuky, ale ešte pozerám firmu, čo ste mi tu písali aj tým by som si chcel dať a uvidím. Len zatiaľ na jednu už čakám vyše týždňa, tak som zvedavý.

Poslať Napísal: 18 Sep 2022, 19:33 

ako myslis, ze ako vyzeraju. vrchnu urpavu si mozes vybrat aku chces, takze to bude na tebe, aaku farbu budu mat

Poslať Napísal: 20 Sep 2022, 13:31 

exot myslim, ze skor ho zaujima kvalita, prevedenie a ako vyzeraju na dome, aspon teda som to ja tak pochopil a to je vec, ktora aj mna celkom zaujima 8-)

Poslať Napísal: 20 Sep 2022, 20:51 

moze byt ako ak by mal fotku, rad by som sa tiez pozrel

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 08:34 

dnes sa kolko tak v priemere caka na dodanie okien? ake mate skusenosti, ze ako dlho ste cakali? konkretne hlinikove ma zaujimaju 8-)
lebo nemam nejako predstavu, ze kedy sa vobec zacat venovat vyberu okien, aby potom nam nestala stavba kvoli dodaniu okien alebo nieco take.

Stránka 30 z 32 [ Príspevkov: 316 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre