Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 29 z 32 [ Príspevkov: 316 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná zvoliť? Poraďte!
 Poslať Napísal: 31 Aug 2022, 09:03 

Milos toto je fakt, to ani nahodou a ked som stratil, zapatrosil, to hladanie, nie je to bohvieco a ked vieme detom ulahcit a sebe vlastne tiez v dnesnej dobe, tak je to parada.
Treba sice do takych dveri viac investovat, ale my tiez sme sa na to pozerali z toho uhla proste, ze raz to urobime a mame vystarane, ze nemusime o par rokov vyberat zase.

Poslať Napísal: 31 Aug 2022, 10:24 

ajfel s dodanim si to mal ako, aky cas to trvalo?..
vopred ta oboznamili s tym, ze na jak dlho to priblizne bude?..
dakujem aj za tu radu, jasne, ze si dam urobit ponuky viacerym a uvidime, co z toho vznikne, len mi povedz prosim ta aj co sa tyka cien ma zmysel prizerat na ne??..

Poslať Napísal: 01 Sep 2022, 07:06 

tak od najlacnejsich dveri by som velke zazraky necakal. je fajn si priplatit, ale j tam by mala fungovat akoby taka rovnavaha medzi cenou a kvalitou. co sa tyka dodania, tak vsade by ti mali vediet aspon priblizne povedat

Poslať Napísal: 02 Sep 2022, 19:25 

hej hej to mas pravdu, tak ako clovek do niektorich veci rad investuje, pokial ma viziu,, ze mu budu sluzit fakt dlhu dobu

Poslať Napísal: 05 Sep 2022, 14:04 

nie je to len o bezpečnosti a fungovaní, ale aj o takej úspore. v tejto dobe, keď je kúrenie drahé, tak potrebuješ od okien a dverí hlavne aj to, aby ti neprepúšťali zbytočne teplo von

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 14:21 

...villem len toto prosim ta zalezi od coho?...aj material z akeho su okna ma na to vplyv alebo na co konkretne mam najviac prizerat, ked teda chcem aj nejaku tu usporu brat do uvahy?...lebo v tom mam akoze trosku chaos po pravde...

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 07:46 

zalezi o akej uspore sa bavime, my ked sme okna vyberali mne zalezalo aj na tom aby proste neunikalo nejako teplo cez okna, cez sklo, aby nam chlad v zime nesiel dnu a zase aby sa v lete dom zbytocne neprehrieval a podla toho sme aj volili typ skla, ze teda co by bolo pre nas najvhodnejsie, co by bola cesta a ty si mozes vybrat, co uznas za vhodne 8-)

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 18:04 

to ide proste jedno s druhý. ako materiál, z akého je vyrobený rám, samotné sklo vie mať množstvo úprav a potom v neposlednom rade aj tesnenia

Poslať Napísal: 11 Sep 2022, 07:07 

A aku upravu vie mat prosim ta samotne sklo. Do toho sa nejak moc nerozumiem. Ma to nieco s drazanim svetla alebo sa az tak to sklo neprehrieva?

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 12:14 

Hej hej mas aj termo sklo, ktore vie odrazit nejaky ten slnecny jas a tym sa ti izba tak moc neprehrieva. Potom su rozne kalene skla, farebne

Stránka 29 z 32 [ Príspevkov: 316 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre