Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 255 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná zvoliť? Poraďte!
 Poslať Napísal: 31 Júl 2022, 08:40 

belcho,tak ked sme sa uz raz rozhodli,ze ideme stavat dom,tak sme to vzali z tej strany,ze proste kvalita bude pre nas priorita a tym sme sa riadili ako pri kureni,tak aj pri vybere okien a pri vsetkom.nechcel som aby sme o par rokov museli niektore otazky riesit zas a znovu.

Poslať Napísal: 31 Júl 2022, 14:39 

Srotos táto firma čo si písal oni sú aj dodávatelia aj výrobca alebo ako mám tomu rozumieť? Hľadal som si ich po nete a teda vyzerá to dobre tá ponuka. Chcel by som vedieť ako drevohliník naživo vyzerá. Či to nie je zvláštne, že zvonku hliník a zvnútra drevo.
Či to vôbec spolu ladí.

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 14:00 

vyzera to podla mna tak, ze zvonku je to ako keby drevene, neviem, ake na dotyk, ale co sa tyka vizualnej stranky. a teda vnutro bude hlinikove. aspon taku mam predstavu.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 13:37 

Ahojte, dá sa sa pozrieť aj na nete nejaká ponuka, že z čoho všetkého sa dá vyberať? Myslím, čo sa týka farebných prevedení.

Poslať Napísal: 04 Aug 2022, 13:05 

lincoln to sa mylis, drevohlinikove okna su okna, ktore zvonku su hlinikove a zvnutra su drevene, nie napodobenina dreva ani nic take, ale origo drevo!
ked chces mat vnutro hlinikove, tak si daj celohlinikove okna a mas vybavene, len napriklad na moju svagrinu to dost posobilo surovo alebo akoby som to povedal, ze proste to bolo tmave, preto ta nechcela o tom ani pocut :lol:

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 10:19 

elena píše:
Ahojte, dá sa sa pozrieť aj na nete nejaká ponuka, že z čoho všetkého sa dá vyberať? Myslím, čo sa týka farebných prevedení.

Pozdravujem. Ponuka, aké typy okien sú dostupné na trhu, resp. z čoho môžete vyberať je napríklad jasne a stručne spracovaná tu v tomto článku → [url]https://www.topbyvanie.sk/magazin/ako-vybrat-okna[/url]
Ale, čo sa týka farieb? To je veľmi individuálne, nielen, čo sa týka typu okna (drevené? plastové? hliníkové?), ale aj výrobcu. Napríklad firma Ekoprofil má dostupné plastové okná v XY farebných prevedeniach. Podotýkam, nielen imitáciu dreva, ale aj rôzne klasické farebné rámy. Ale vzorkovníky majú na nete aj iné firmy, napr. Incon. Stačí si nájsť firmu a pozrieť, čo je v ponuke. Prípadne im napíš mail a pošlú ti normálne katalóg do mailu, ak nemajú na stránkach niektoré firmy.

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 10:21 

elena píše:

Tu je odkaz ešte raz → [url]https://www.topbyvanie.sk/magazin/ako-vybrat-okna
[/url]

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 20:07 

Možno je lepšie si aj naživo pozrieť nejaký ten vzorkovník. Predsa len takto na nete, keď to pozeráš na PC alebo na mobile, stačí mať inak jas nastavený a môže sa farba zdať inak ako reálne je.

Poslať Napísal: 09 Aug 2022, 07:59 

Vlasto len otazkou je, ze do akeho materialu clovek chce ist. My sme rozhodli pre hlinik, lebo je to kvalitny material, ktory je trvacny a nemusim sa bat, zeby sa zmenila farba. Zeby slnko nejako malo na tie okna vplyv.

Poslať Napísal: 09 Aug 2022, 12:52 

plastove okna v dnesnej dobe, no neviem neviem, my mame drevohlinik od Drevara a to je uplne ine kafe ako plastove okna, tie mnohokrat sa daju aj v akoze imitacii dreva a tak, ale to sa original drevu ani len nevyrovna, to proste darmo 8-)
a mne sa to teda ani na pohlad nepaci, preto radsej viacej investovat do okien, ale nech su kvalitne a nech to aj dobre ukaze

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 255 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre