Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 23 z 26 [ Príspevkov: 255 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná zvoliť? Poraďte!
 Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 09:59 

je to fakt, my ked sme na dom vyberali okna, tak sme stavali na kvalite, vela som si zistoval o tom co by bolo najlepsie, aky material, ake prevedenie a teda aj firma a montaz to su take dost zasadne veci, lebo mozes mat aj neviem ake dobre okna, ale ked nebudu spravne a dobre namontovane, tak je to k nicomu :roll:

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 13:45 

a ako to je s montážou? ty si si akože na okná našiel nejakého predajcu, ktorý zároveň aj montuje okná alebo ako mám tomu rozumieť??

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 18:35 

Myslis, ze by okna len predal? Ja som si myslela, ze to sa zakazdym predava aj teda s montazou...

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 08:23 

kazdy myslim, ze to ma inak, to zalezi na koho sa obratit, my sme okna davali priamo od vyrobcu, nesli sme cez nejakych predajcov alebo tak, ale priamo cez vyrobcu a oni maju svoj vlastny montazny tim, takze nemusel som nikoho viacej zhanat a dozerat, predsa len ked su to ludia priamo od vyrobcu tak vedia, co a ako, vedia, ze ako maju byt okna namontovane aby nebol problem a to je zaklad podla mna 8-)

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 08:25 

alma len je dost velky rozdiel v tom, ze ci to riesis cez predajcu alebo cez vyrobcu, rozdiel moze byt v tej kvalite tej montaze a prave by si sa mozno cudovala, ale od tej zavisi velmi vela, lebo ked su okna zle namontovane z toho moze plynut kvantum problemov :roll:

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 08:45 

Ferulo je najlepsie ked to vsetko zabezpecuje jedna firma, ked vlastne ma svojich montaznikov, ktori to robia pravidelne a vyznaju sa.
To proste je podla mna zaklad uspechu, viem ako to bolo u kamarata, ked mu zle jedna firma rozmerala okna, tym padom mu aj zle dodali a mal problem s terasovym ako to potom urobit. Cize najidealnejsie pozerat aj to ako dlho sa firma venuje tomu co robi. My sme dali okna priamo od vyrobcu a nemali sme najmensi problem, este sme sa aj vo vyrobe osobne boli pozriet.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 09:11 

Astro ďakujem za odpoveď. Myslíš, že je to aj kvalitovo dobré riešenie? Trvácne? Neviem, nemám v okolí nikoho kto by mal takýto typ okien, preto proste som sa rozhodol tu popýtať, či niekto nemá osobnú skúsenosť aby som vedel sa odraziť.
Ferulo ty máš aký typ okien? My by sme chceli aj také to veľké, ten portál na terasu, keď budeme vychádzať, máš aj také niečo? Lebo to som tiež počul, že je viacero typov.
Dave od akého výrobcu ak by ti nevadilo napísať? Koľko ich už máš?

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 14:07 

ako dlho ste cakali na dodanie okien? zistujem si teraz od viacerych ako to je s dodanim a teda som neprijemne prekvapeny z niektorych firiem ako proste ma len strasia, ze treba to co najskor riesit lebo to je teraz na dlho kedze je aj nedostatok materialov a kadecoho a teda po pravde som z toho vystraseny a neviem ci vziat prvu ponuku teda alebo co :shock:

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 11:53 

dozaista nie, to nebud taky blazon, zisti si od viacerych, ze vlastne ako je to, ale teda keby mna niekto takto strasil, ze nedostatok alebo dlhe cakanie, tak asi by som do toho nesiel, predsa len clovek caka, ze ked nieco ide kupovat tak urobia maximum preto aby to bolo podla predstav.

Poslať Napísal: 25 Júl 2022, 08:34 

tadeas dodanie okien je velmi individualna zalezitost, my mame okna od Drevara, ked sme si ich davali, tak sme museli dlhsie cakat, lebo boli vypredani, mali toho vela, ale proste sme boli rozhodnuti pre nich a nechceli sme od nikoho ineho, tak sme pockali, sice majstri na dome uz boli nervozni, ze treba cakat a neda sa s inymi vecami pokracovat, ale ti poviem, ze nam aj to cakanie stalo za to ;)

Stránka 23 z 26 [ Príspevkov: 255 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre