Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: ake kvalitne matrace vybrat
 Poslať Napísal: 22 Mar 2016, 17:48 

poradte mi nejake kvalitne matrace, teraz spavame na lacnych valendach a rano vstavame s bolestami chrbtice a krizov. O mesiac sa stahujeme do vlastneho bytu a nevieme ake matrace mame kupit. A co by ste vybrali vy na manzelsku postel, jeden velky matrac pre dvoch alebo dve male matrace??

Predmet príspevku: Re: ake kvalitne matrace vybrat
 Poslať Napísal: 22 Mar 2016, 17:49 

spokojny budes s firmami Perdormire, Gumotex. Ja ti doporucujem kupit na manzelsku postel dva matrace, iste mate s manzelkou inu vahu, lepsie sa s nimi naraba a aj sa lepsie vetraju

Poslať Napísal: 22 Mar 2016, 17:50 

Keď si idete kúpiť kvalitné matrace tak si hneď aj zaobstarajte kvalitné rošty, poznám z vlastnej skúsenosti. :/

Poslať Napísal: 18 Júl 2016, 08:05 

Pekný deň riešime podobnú dilemu. Chceli by sme si kúpiť novú posteľ. S jej výberom myslím, že si vieme poradiť bez problémov, len čo nás trápi je matrac. Vôbec nevieme aký typ matraca. Za akú cenu či jeden či dva.. No sme v tom obaja priam stratení. Takže ak by ste mali nejaké skúsenosti a tipy ako vybrať vhodný matrac tak by som vám bol veľmi vďačný. :shock:

Poslať Napísal: 19 Júl 2016, 15:41 

Najprv by som riesil to ci jeden alebo dva a az potom typ matraca. Ci strunovy, penovy alebo aky. My sme dlhe roky mali dva matrace v manzelskej posteli, zasadne sme boli proti jednemu. Asi pred dvomi rokmi sme sa dali nahovorit na jeden matrac a dnes by sme nemenili. Doteraz ste mali dva ci?

Poslať Napísal: 20 Júl 2016, 09:23 

Áno doteraz sme mali vždy dva. Ako nejako sme to neriešili zvykli sme si na to, ale teraz keď sme sa dohodli, že chceme kúpiť novú posteľ tak sme aj nad jedným matracom začali premýšľať. Na čo si treba dať pozor pri výbere matraca? :-/

Poslať Napísal: 21 Júl 2016, 16:09 

moj nazor na toto je taki ze na manzelsku postel jeden matrac... nemusite riesit nejaku prepadlinu v strede postele ako to byva pri dvoch matracov a uz duplom ked dieta medzi vas skoci a bude sa na tu dieru medzi matracmi stazovat :mrgreen: my sme si toho pri nasej dcere uz uzili. Takze pri detoch dva matrace neprichadzauji do uvahy :lol:

Poslať Napísal: 25 Júl 2016, 12:42 

Tak po pravde takto som nad tým neuvažoval. Ale asi by som mal začať. Len ako vyberiem ten správny matrac? Myslím aby som nevstával ráno z postele dolámaný :?:

Poslať Napísal: 26 Júl 2016, 16:56 

my sme kupovali matrace tak, že sme si zistili ako sú na tom známi. Kde kupovali matrac ako sú s ním spokojný a podobne. Máme kamaráta čo kupoval matrac na základe toho ako vyzerá. Poťah pri jeho kúpe zohral veľkú rolu a o rok kupoval nový a búchal si hlavu že nedbal na to z akých častí sa matrac skladá, ale že dbal na vizuálnu stránku.

Poslať Napísal: 27 Júl 2016, 14:18 

Keď človek dbá na zloženie matracu tak čo je lepšie? matrac zložený z rôznych druhov pien alebo z pružín? My synovi teraz hľadáme matrac, pretože už rok sa sťažuje, že tento starý má vyležaný a že ho chrbtica bolí.

Stránka 1 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre