Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 10 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: ake kvalitne matrace vybrat
 Poslať Napísal: 13 Júl 2017, 08:17 

Hosť píše:
Pokiaľ vieš, čo konkrétne chceš, tak myslím, že by si nemal mať problém to riešiť aj cez eshop. Lenže matrac napríklad u nás bol záležitosť, ktorú som takto nechcel riešiť za žiadnych okolností, preto sme pobehali nejaké predajne, poskúšali sme si matrace a vybrali také, ktoré sa nám zdali najprijateľnejšie pre našu chrbticu, lebo na toto sme obaja, aj ja aj žena dosť náročný. Vybrali sme tento, https://www.temponabytok.sk/spalnovy-na ... 30-2529292 nám tých 160cm bohato stačí, ale ak by niekomu nestačilo, tak by som sa pozeral síce po väčšom matraci, ale po približne rovnakom zložení. ;)

...len ja presne neviem, čo chcem...preto zvažujem, že čo a ako...takže tiež ste to riešili tak ako som písal, že radšej si pozrieť a vyskúšať na vlastnej koži, na vlastnej chrbtici aký je áno?...idem pozrieť ten matrac, čo si mi poslal...majú tam kvalitné matrace z tvojho pohľadu?...celkom by ma zaujímalo ako je to tam s cenami, či za tie peniaze sa do tých matracov oplatí ísť...

Poslať Napísal: 26 Júl 2017, 09:20 

Lykros píše:
...len ja presne neviem, čo chcem...preto zvažujem, že čo a ako...takže tiež ste to riešili tak ako som písal, že radšej si pozrieť a vyskúšať na vlastnej koži, na vlastnej chrbtici aký je áno?...idem pozrieť ten matrac, čo si mi poslal...majú tam kvalitné matrace z tvojho pohľadu?...celkom by ma zaujímalo ako je to tam s cenami, či za tie peniaze sa do tých matracov oplatí ísť...

Čo sa týka cien? Majú tam prijateľné ceny. My sme si tiež tam matrace kupovali, aj nám a aj deckám. Sú kvalitné, ponuka je široká a najmä cenovo dostupná preto sme sa rozhodli práve pre nich. Inde keď som pozeral, tak by som musel snáď celý rok na matrace šetriť.

Poslať Napísal: 26 Júl 2017, 18:19 

My máme tieto už skoro rok a sú perfektné, určite odporúčam https://www.drevona.sk/matrac/matrac-ak ... romantika/

Poslať Napísal: 31 Júl 2017, 11:01 

Karolina, my sme u nich pozerali tiez matrace, ale osobne ma nic neocarilo..preto sme to riesili cez iny obchod a mam pocit, ze sme zohnali dobru kvalitu a za prijatelnu cenu, co sa len tak hocikde nevidi..je potrebne si zvazit, co clovek od toho matracu vobec ocakava..niekomu vyhovuje penovy, niekto musi mat pruzinovy..nam zatial vyhovuju penove, z jednej strany makke a z druhej strany je trosku tvrdsi..

Poslať Napísal: 01 Aug 2017, 15:41 

matrac musí byť kvalitný a niečo vydržať, preto som kupoval matrace v Tempe Kondela, zatiaľ len synom, ale budeme musieť vymeniť aj nám v manželskej posteli, lebo už mám pocit, že moja strana je celkom vyležaná, budem musieť to riešiť asi čo najskôr, len to tiež neviem či jeden celý matrac alebo radšej dva, to si budem musieť ešte nechať prejsť hlvou

Poslať Napísal: 19 Aug 2017, 05:01 

KAZDEMU CLOVEKU, KAZDEMU TELU INY MATRAC VYHOVUJE, JA SOM CHCEL ABY SME SI KUPILI PRUZINOVY MATRAC, MANZELKA NENAMIETALA, KEDZE SA DO TYCHTO VECI NEJAKO NEVYZNA TAK TO NECHALA NA MNA A KUPIL SOM TENTO https://www.temponabytok.sk/spalnovy-na ... ik-2426050 ZDAL SA MI AKO TAKA NAJVHODNEJSIA VOLBA A NAJMA SOM RAD, ZE PRUZINOVE MATRACE DRZIA TVAR, ZE SA TAK LAHKO NEVYLEZIA A MYSLIM, ZE SOM HO ZOHNAL AJ ZA CELKOM FAJN CENU :)

Poslať Napísal: 21 Aug 2017, 13:12 

Istro píše:
KAZDEMU CLOVEKU, KAZDEMU TELU INY MATRAC VYHOVUJE, JA SOM CHCEL ABY SME SI KUPILI PRUZINOVY MATRAC, MANZELKA NENAMIETALA, KEDZE SA DO TYCHTO VECI NEJAKO NEVYZNA TAK TO NECHALA NA MNA A KUPIL SOM TENTO https://www.temponabytok.sk/spalnovy-na ... ik-2426050 ZDAL SA MI AKO TAKA NAJVHODNEJSIA VOLBA A NAJMA SOM RAD, ZE PRUZINOVE MATRACE DRZIA TVAR, ZE SA TAK LAHKO NEVYLEZIA A MYSLIM, ZE SOM HO ZOHNAL AJ ZA CELKOM FAJN CENU :)

Vystihol si to tým, že každému telu iné vyhovuje. Niekto zase pružinový neobľubuje práve z toho pohľadu, čo si ty písal, ale podľa mňa v tej ponuke ich si vie každý nájsť matrac podľa svojich potrieb, už keď my sme sa vedeli v tom zorientovať a vybrať taký aby sme sa dobre vyspali a nevstávali ráno ak keby sme celú noc preflámovali, konečne som oddýchnutý ;)

Poslať Napísal: 23 Aug 2017, 09:11 

Nečítal som všetko avšak mňa skôr zaujíma to či jeden matrac alebo radšej dva do manželskej postele. Viete mi povedať nejaké výhody alebo nevýhody aby sme si to vedeli doma všetko zvážiť že ako sa rozhodnúť? Lebo to riešime už pár dní a každý máme svoju pravdu a ja už ozaj strácam prehľad o tom kde je sever. A ako to celé riešiť aby sme boli v pohode obaja :ugeek: :roll: :mrgreen:

Poslať Napísal: 24 Aug 2017, 14:07 

MY MAME MOMENTALNE JEDEN, AVSAK MANZELKA MI POVEDALA NEDAVNO, ZE AK ESTE PRIBERIEM, ZE POJDEME KUPIT DVA MATRACE. CELKOM SOM NECHAPAL CO TYM MA NA MYSLI, ALE TERAZ UZ CHAPEM. SA JEJ NEJAKA KAMARATKA STAZOVALA, ZE TIEZ MAJU JEDEN MATRAC A JEJ MUZ ZE SA OTOCI, ZE JU TO POZDVIHNE A ZE CELU NOC NESPI CO SA ON FURT OTACA. TAKZE BUDEM SI MUSIET DAT POZOR NA PRIBERANIE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 25 Aug 2017, 17:58 

Za mna určite dva. My sme kúpili také kvalitnejšie z dervony https://www.drevona.sk/matrac/luxusny-m ... ara-micro/ ja mám totiž rada tvrdšií matrac a manžel naopak makší a tento je presne tak robený, že je z jednej strany makky a z druhej tvrdsi, takže máme obaja čo potrebujeme.

Stránka 10 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre