Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 9 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: ake kvalitne matrace vybrat
 Poslať Napísal: 24 Apr 2017, 12:19 

Tak teraz som sa uz uplne stratil a neviem ako to teda riesit. Akym sposobom vyberat. Ked nie nosnost tak co by malo byt u mna na prvom mieste podla coho si budem vyberat? Pohodlnost? Obavam sa, ze makky matrac ma po par nociach zacne ominat pri tvrdom to iste, takze som strateny v tomto smere ale ze uplne.

Poslať Napísal: 26 Apr 2017, 10:52 

Nie nemaj strach. Musíš si vyskúšať čo ti vyhovuje, či skôr penový matrac alebo pružinový alebo čo. Každý človek, každá chrbtica je iná. Tiež som toto riešil minulý rok a tiež po pravde nie som zástancom ani tvrdých ani mäkkých, potrebujem taký akurát že ani ani. Nakoniec som skončil pri penovom matraci, ale obsahoval akože viac druhov peny, takže to bolo o inom.

Poslať Napísal: 27 Apr 2017, 12:11 

Jarik47 píše:
zdravim.mna skor trapi taka vec.ci je vhodne kupit jeden matrac do manzelskej postele alebo rovno dva?.obavam sa toho ci sa nemoze stat nieco take.ze budem lezat na jednom kraji a manzelke sa skrz to matrac pozdvihne.ak teda bude jeden.doposial sme mali dva.bolo to celkom v pohode.lenze skrz syna sme zacali uvazovat o jednom kedze este sem tam spava medzi nami.

Myslím, že to je dosť individuálne proste každému vyhovuje niečo iné, my sme mali dlho jeden, avšak keď sme pred asi rokom riešili výmenu matracov v našej posteli, tak sme sa dohodli, že si vyberieme každý svoj matrac, aký sa nám zdá vhodný, čo sa týka tvrdosti a všetkých takýchto vecí, lebo presne to, že mne nejaký vyhovovať môže a manželke nie.

Poslať Napísal: 02 Máj 2017, 09:14 

No a ešte by som sa chcel vyjadriť k tomu, že či jeden či dva. To je každého osobná vec, ale myslím už po tých rokoch, čo žijem so svojou ženou som si istý, že by sme sa na rovnakom matraci nezhodli aj keby sme veľmi chceli. Jej chrbát a môj má úplne iné požiadavky na matrac. Takže som skôr za to aby každý mal svoj a aby si si ho vyberal podľa toho, čo tvoj chrbát, tvoje telo potrebuje aby si oddýchlo.

Poslať Napísal: 03 Máj 2017, 07:59 

Welok píše:
No a ešte by som sa chcel vyjadriť k tomu, že či jeden či dva. To je každého osobná vec, ale myslím už po tých rokoch, čo žijem so svojou ženou som si istý, že by sme sa na rovnakom matraci nezhodli aj keby sme veľmi chceli. Jej chrbát a môj má úplne iné požiadavky na matrac. Takže som skôr za to aby každý mal svoj a aby si si ho vyberal podľa toho, čo tvoj chrbát, tvoje telo potrebuje aby si oddýchlo.

Ako píšeš, nároky sú iné a mám pocit, že vekom sa tie požiadavky tie naše nároky na posteľ na matrac a na dobrý spánok zvyšujú. Pretože bez dobrého matraca asi moc toho dobrého spánku nenaspíme. A predsa len keď ráno mám ísť do práce a fungovať či už 8 alebo 12 hodín permanentne na nohách tak som rád, že večer si môžem ľahnúť.

Poslať Napísal: 08 Máj 2017, 16:56 

Kristián toto s tebou na plnej čiare súhlasím. Matrac je vec na ktorej šetriť netreba. Keďže fakt je to jediné miesto, kde si človek aspoň ako tak oddýchne. Osobne aby na výber sedačky do obývačky sme nedbali tak ako sme dbali na výber správneho matraca, aby sme sa dobre vyspali či už ja alebo moja žena. Musíme mať pohodlie inak to nejde :mrgreen:

Poslať Napísal: 11 Máj 2017, 09:55 

Welok píše:
Kristián toto s tebou na plnej čiare súhlasím. Matrac je vec na ktorej šetriť netreba. Keďže fakt je to jediné miesto, kde si človek aspoň ako tak oddýchne. Osobne aby na výber sedačky do obývačky sme nedbali tak ako sme dbali na výber správneho matraca, aby sme sa dobre vyspali či už ja alebo moja žena. Musíme mať pohodlie inak to nejde :mrgreen:

Som si vedomý toho, čo píšem. Potrebujem sa dobre vyspať, áno tiež nám trvalo, kým sme našli správne matrace, nakoniec sme si ich kúpili v Tempe Kondela, ale ten čas, čo sme hľadali stál za to, lebo už sa aspoň vyspím, nestávam celý dolámaný a oddýchnem si konečne. Čo teda je pre mňa veľkým vykúpením. Neboli ani tie matrace, čo sme mi kupovali akože najlacnejšie, ale toto je vec pri ktorej sa na peniaze nepozerám ;)

Poslať Napísal: 19 Jún 2017, 17:00 

Kristián píše:
Som si vedomý toho, čo píšem. Potrebujem sa dobre vyspať, áno tiež nám trvalo, kým sme našli správne matrace, nakoniec sme si ich kúpili v Tempe Kondela, ale ten čas, čo sme hľadali stál za to, lebo už sa aspoň vyspím, nestávam celý dolámaný a oddýchnem si konečne. Čo teda je pre mňa veľkým vykúpením. Neboli ani tie matrace, čo sme mi kupovali akože najlacnejšie, ale toto je vec pri ktorej sa na peniaze nepozerám ;)

Akým štýlom si matrace kupoval? Na predajne alebo cez eshop ich? Lebo pri nich si mal v podstate dve možnosti ako to vyriešiť. Neboli najlacnejšie, ale zas si vezmi, že akú dobu ti môžu vydržať, ako dlho ich budeš používať a možno nebudú vyležané, tie peniaze podľa mňa nemusíš ľutovať.

Poslať Napísal: 06 Júl 2017, 15:42 

Welok píše:
Akým štýlom si matrace kupoval? Na predajne alebo cez eshop ich? Lebo pri nich si mal v podstate dve možnosti ako to vyriešiť. Neboli najlacnejšie, ale zas si vezmi, že akú dobu ti môžu vydržať, ako dlho ich budeš používať a možno nebudú vyležané, tie peniaze podľa mňa nemusíš ľutovať.

...akým spôsobom je vhodnejšie tieto veci riešiť?...cez internet, cez nejaký eshop to nie je dosť risk?...predsa len matrace je dobre si pozrieť najmä ich prierez a aj si ich vyskúšať nie?...aspoň teda môj názor je taký, že by to bolo vhodnejšie...či?...

Poslať Napísal: 09 Júl 2017, 05:58 

Lykros píše:
...akým spôsobom je vhodnejšie tieto veci riešiť?...cez internet, cez nejaký eshop to nie je dosť risk?...predsa len matrace je dobre si pozrieť najmä ich prierez a aj si ich vyskúšať nie?...aspoň teda môj názor je taký, že by to bolo vhodnejšie...či?...

Pokiaľ vieš, čo konkrétne chceš, tak myslím, že by si nemal mať problém to riešiť aj cez eshop. Lenže matrac napríklad u nás bol záležitosť, ktorú som takto nechcel riešiť za žiadnych okolností, preto sme pobehali nejaké predajne, poskúšali sme si matrace a vybrali také, ktoré sa nám zdali najprijateľnejšie pre našu chrbticu, lebo na toto sme obaja, aj ja aj žena dosť náročný. Vybrali sme tento, https://www.temponabytok.sk/spalnovy-na ... 30-2529292 nám tých 160cm bohato stačí, ale ak by niekomu nestačilo, tak by som sa pozeral síce po väčšom matraci, ale po približne rovnakom zložení. ;)

Stránka 9 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre