Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: ake kvalitne matrace vybrat
 Poslať Napísal: 09 Okt 2017, 09:26 

RichardM píše:
je to mozne, akoze nic si z toho nerobim, len ma to prekvapuje ja dnes uz aspon viem, ze kde je ta chyba preco sa budim nervozny, nevyspaty a dolamany a poviem ti, ze tiez mi nejaky ten cas trvalo, kym som sa posunul k tomu a dostal, ze kde je vlastne problem. Na kvalitnych matracoch netreba setrit

Kedysi to aj mňa prekvapovalo, dnes sa k tomu staviam tak, že každý má svoju pravdu, len časom sa tá pravda mení, vidím to aj na našich. Nie nie nie, ani počuť o novom matraci a teraz ani počuť o tom, že kedysi tvrdili, že nepotrebujú nový, tak chápeš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 21 Okt 2017, 12:39 

Teraz ideme kupovať matrace deťom, som zvedavý ako sa s tým popasujeme, pretože to detské telo potrebuje úplne niečo iné ako naša chrbtica, tak neviem ako to celé budeme vyberať, ale asi bude najrozumnejšie ísť na predajňu, nech si vyskúšajú a sami si povedia ;)

Poslať Napísal: 10 Nov 2017, 14:22 

Janko píše:
Teraz ideme kupovať matrace deťom, som zvedavý ako sa s tým popasujeme, pretože to detské telo potrebuje úplne niečo iné ako naša chrbtica, tak neviem ako to celé budeme vyberať, ale asi bude najrozumnejšie ísť na predajňu, nech si vyskúšajú a sami si povedia ;)

popasovať sa s tým dá v pohode, pred pol rokom cca sme aj my boli vyberať, ale nechcel som vyberať ja predsa len oni vedia, cítia na čom sa im lepšie leží, tak sme ich vzali so sebou a spolu sme vybrali a myslím, že dobre zatiaľ sa nejaké sťažnosti ku mne nedostali
:lol:

Poslať Napísal: 26 Nov 2017, 15:23 

Myslím, že to si aj dobre urobil, len niekedy treba ich aj usmerniť aby sa pozerali aj na to aby tá chrbtica netrpela pri spánku ;-)

Poslať Napísal: 01 Dec 2017, 23:45 

Janko píše:

Hej to určite treba ísť s nimi. Deti sú špecifický prípad, tie sú náchylnejšie na kvalitný spánok a musia si vyskúšať ako sa mi bude sedieť/ležať. Tak to aspoň bolo u nás. Nám starým stačilo popozerať a vybrať si z netu. https://www.kuponyzdarma.sk/temponabytok-sk/ Z temponabytku sme kupovali aj posteľ, tak sme rovno kúpili aj matrac. Mali sme dobrú skúsenosť.

Poslať Napísal: 17 Dec 2017, 14:22 

súhlasím a niet nad to, keď kúpiš za dobrú cenu ešte aj kvalitný matrac, to je podľa mňa super, keď sa niečo takéto podarí ;-)

Poslať Napísal: 01 Jan 2018, 22:26 

Už sme boli vyberať, síce to bolo trošku ťažšie, predsa len sme na seba trošku búdu ušili, keď sme chceli aby si samy vybrali, že aký matrac by im vyhovoval aby sa im dobre spalo, lebo vymýšľali, strávili sme pri tom strašne veľa času, ale stálo to zato, máme vybraté :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 15 Aug 2019, 09:40 

Pozri sa tu https://www.testkvality.eu/najlepsie-matrace/ sú tam najobľúbenejšie matrace a treba ti to pomôže.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 15 Aug 2019, 09:40

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre