Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 11 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: ake kvalitne matrace vybrat
 Poslať Napísal: 28 Aug 2017, 09:50 

mirka je dobre si vyberat podla poziadaviek u nas je to podobne avsak opacne ja tvrdsi a manzelka opacne mame uz nieco vyse roka matrace z Tempa Kondela a som milo prekvapeny ze nie su ani po roku vylezane predtym co sme mali tak to uz po pol roku som mal pocit ze nieco nie je ok ze zostavaju vylezane niektore miesta preto teraz pred rokom ked sme kupovali matrac tak sme si na vybere davali viac zalezat aby sme to nemuseli za par mesiacov riesit zase :mrgreen:

Poslať Napísal: 30 Aug 2017, 08:17 

Preto je dôležité pozerať sa na kvalitu a potom až následne na ceny. Ale áno dajú sa kúpiť kvalitne matrace aj za dobré ceny. A poviem ti, že už som sa stretol aj s tým, že kamarát dal kopu peňazí za matrace, keď sa sťahovali do nového, že veď potrebujú kvalitnejšie, že teda dá do toho tie peniaze, aspoň nebude to musieť riešiť dlhú dobu, že bude mať pokoj. To vieš, vyhodil veľa eur a nakoniec skoro po dvoch rokoch už vyležané a začali sa drať. Tak mi to vysvetli :mrgreen:

Poslať Napísal: 06 Sep 2017, 07:40 

Manuel píše:
Preto je dôležité pozerať sa na kvalitu a potom až následne na ceny. Ale áno dajú sa kúpiť kvalitne matrace aj za dobré ceny. A poviem ti, že už som sa stretol aj s tým, že kamarát dal kopu peňazí za matrace, keď sa sťahovali do nového, že veď potrebujú kvalitnejšie, že teda dá do toho tie peniaze, aspoň nebude to musieť riešiť dlhú dobu, že bude mať pokoj. To vieš, vyhodil veľa eur a nakoniec skoro po dvoch rokoch už vyležané a začali sa drať. Tak mi to vysvetli :mrgreen:

len niekto si nevie ten pomer porovnat predstavit a rozhodnut sa podla toho, nam tiez trvalo, kym sme si zvazili ci tie peniaze, co chceme dat za matrace ci to nie je moc, ci je to v pohodke alebo prave naopak, ze nie je, kazdy sa nad tym sam musi zamysliet ;)

Poslať Napísal: 07 Sep 2017, 15:17 

Znamo4 píše:
len niekto si nevie ten pomer porovnat predstavit a rozhodnut sa podla toho, nam tiez trvalo, kym sme si zvazili ci tie peniaze, co chceme dat za matrace ci to nie je moc, ci je to v pohodke alebo prave naopak, ze nie je, kazdy sa nad tym sam musi zamysliet ;)

Všetko to vyžaduje čas, to mi je jasné, ale radšej obetujem čas a porovnám si to, zvážim si tieto veci a až potom sa rozhodnem akoby som mal za niečo vyhodiť veľa peňazí a úplne za nič, keďže kvalita nebude stáť za veľa chápeš, načo si komplikovať život.

Poslať Napísal: 07 Sep 2017, 20:10 

preco robite okolo matracov taku vedu? ako keby to nebolo jedno na com spime ved aj tak sa vyspime a to je vsetko tie matrace nejako viac nevyuzivame tak akoze preco by sme im mali akoze pri kupe venovat nejaku zvysenu pozornost alebo nieco podobne? ved tam nie je preco si robit nejake velke starosti s tym

Poslať Napísal: 11 Sep 2017, 09:07 

SSYK píše:
preco robite okolo matracov taku vedu? ako keby to nebolo jedno na com spime ved aj tak sa vyspime a to je vsetko tie matrace nejako viac nevyuzivame tak akoze preco by sme im mali akoze pri kupe venovat nejaku zvysenu pozornost alebo nieco podobne? ved tam nie je preco si robit nejake velke starosti s tym

Prečo? Pretože na tom matraci strávim tretinu dňa. Čo si myslím, že je pomerne dosť. A vyspať sa chcem dobre, veď ako a kde si oddýchnem, keď nie v posteli? Toto je vec na ktorú budem dbať veľmi, nechcem mať za pár rokov problémy s chrbticou aby som potom ešte nejakú operáciu musel podstupovať alebo čo, radšej si zistím, kde majú aké kvalitné matrace a pôjdem si vybrať, zatiaľ sa mi pozdáva matrac z ponuky Tempa Kondela, no ešte na nejakú jednu predajňu sa žena chce ísť pozrieť, tak uvidíme, ale mne sa pozdáva aj ponuka a najmä kvalita v Tempe :mrgreen:

Poslať Napísal: 13 Sep 2017, 15:37 

toto ma niekedy vie zarazit este stale niekedy ozaj ludia nevedia na co dbat az nechapem predsa len jedine v posteli si oddychnem a akoby som si mohol oddychnut keby ten matrac nebol dobry, kvalitny a najma keby nebol presne pre moju chrbticu? podstatne je aby som sa rano zobudil a aby ma nebolel chrbat lebo kedysi to bolo na dennom poriadku, ze som sa rano budil podrazdeny lebo ma cela chrbtica bolela nie je to sranda :)

Poslať Napísal: 20 Sep 2017, 06:40 

RichardM píše:
toto ma niekedy vie zarazit este stale niekedy ozaj ludia nevedia na co dbat az nechapem predsa len jedine v posteli si oddychnem a akoby som si mohol oddychnut keby ten matrac nebol dobry, kvalitny a najma keby nebol presne pre moju chrbticu? podstatne je aby som sa rano zobudil a aby ma nebolel chrbat lebo kedysi to bolo na dennom poriadku, ze som sa rano budil podrazdeny lebo ma cela chrbtica bolela nie je to sranda :)

Neviem čo si z toho robíš. Naši tiež roky rokúce mali jeden matrac a ani len počuť o tom, že by ho vymenili. Čo si. Potom sme si my kúpili prišli na návštevu, mamka sa vypytovala, že aký je či je fajn, či sa dobre na ňom spí a už aj oni boli nový kupovať, človek niekedy si potrebuje to lepšie vyskúšať ;)

Poslať Napísal: 03 Okt 2017, 06:00 

Chce to asi čas aby človek prišiel na to, že je dôležité sa dobre vyspať. V istom období života myslím, že každý jeden z nás to podceňoval a nejako sa tým nezaťažoval, tiež som taký bol a nemám problém si to pripustiť, teraz je to pre mňa veľmi dôležité máš kvalitný matrac, na ktorom sa mi dobré leží a ktorý vydrží nejakú tú dobu ;)

Poslať Napísal: 06 Okt 2017, 06:37 

Skolyr píše:
Neviem čo si z toho robíš. Naši tiež roky rokúce mali jeden matrac a ani len počuť o tom, že by ho vymenili. Čo si. Potom sme si my kúpili prišli na návštevu, mamka sa vypytovala, že aký je či je fajn, či sa dobre na ňom spí a už aj oni boli nový kupovať, človek niekedy si potrebuje to lepšie vyskúšať ;)

je to mozne, akoze nic si z toho nerobim, len ma to prekvapuje ja dnes uz aspon viem, ze kde je ta chyba preco sa budim nervozny, nevyspaty a dolamany a poviem ti, ze tiez mi nejaky ten cas trvalo, kym som sa posunul k tomu a dostal, ze kde je vlastne problem. Na kvalitnych matracoch netreba setrit

Stránka 11 z 12 [ Príspevkov: 118 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre