Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 8 [ Príspevkov: 73 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Sep 2017, 17:50 

aha, takže táto firmu ich iba ako keby predáva, montuje a tak?

Poslať Napísal: 13 Sep 2017, 09:53 

@bibik v podstate áno:-) Vlastne spolupracujú so Švajčiarskom. Tam vysávače vyrobia a tu ich firma Profivac predáva a montuje. Sú to švajčiarske centrálne vysávače:-)

Poslať Napísal: 18 Sep 2017, 14:51 

a dajú sa robiť na tých vysávačoch aj nejaké úpravy na zákazku? vedia to vybaviť?

Poslať Napísal: 20 Sep 2017, 10:26 

@bibik netuším aké úpravy máš na mysli, mohla by si mi to trochu obzrejmiť lebo vôbec netuším na čo sa pýtaš a tým pádom ti neviem ani odpoveď. Je mi to ľúto ale keď napíšeš podrobnosti tak snáď sa pochopíme a budem ti vedieť odpovedať

Poslať Napísal: 21 Sep 2017, 18:56 

no napríklad vo farbe, možno ti to príde ako nepodstatná vec ale u nás doma sme dosť detailisti

Poslať Napísal: 27 Sep 2017, 08:14 

bibik aka farba? coho?..centralny vysavac ti nie je vobec vidiet..hadice mas v stene, zasuvky su vacsinou biele..ako normalne elektricke zasuvky..a to hlavne potrubie mas vacsinou v pivnici, takze ti ho vidiet vobec nie je..nechapem, kde by si chcela farbu menit..

Poslať Napísal: 27 Sep 2017, 14:48 

prosím vás, ja som si minule pozerala také video kde ukazujú ako sa s takýmto vysávačom vysáva ale nepochopila som ako sa zapína, treba zakaždým chodiť priamo k tomu vysávaču?

Poslať Napísal: 28 Sep 2017, 10:42 

@bibik farbu pri CV vôbec nemusíš riešiť. Ako ti napísal Grut, vôbec ti ho nie je vidno! Ako tak pozerám, ešte stále ti nie je jasné, ako takýto vysávač vyzerá, že? To máš len takto (pridávam fotky pre lepšie pochopenie)
Obrázok

Obrázok

Poslať Napísal: 01 Okt 2017, 21:54 

no nevedela som si to celkom dobre predstaviť. takže keď s ním akurát nevysávam tak vlastne nie je z neho vidno nič?

Poslať Napísal: 04 Okt 2017, 07:00 

lindia a co si si nepozrela rovno videa, ktore su na youtube a hned by si pochopila ako sa takyto CV ovlada..vacsinou su tieto CV robene tak, ze na rukovati mas zapinac a vypinac..kukni si toto video, lepsie tomu pochopis: https://www.youtube.com/watch?v=wlWgcJ65TEI

Stránka 5 z 8 [ Príspevkov: 73 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre