Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Nehnutelnosti

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Tammi Dúbravka
 Poslať Napísal: 26 Okt 2015, 17:22 

Ahojte planujete niekto kupu bytu v Tammi Dúbravka ? Co si osobne myslite o tomto projekte prípadne nebývate niekto v podobných projektoch ? Nemali ste zatiaľ žiadne problémy ?(Kivikko, Tarjanne, Villinki..)Ako ste spokojný s kvalitou stavieb ?

Predmet príspevku: Re: Tammi Dúbravka
 Poslať Napísal: 04 Okt 2016, 21:31 

S priatelom sme s jednym buducich majtelov 2 izbeveho bytu v dubravke, pre YIT sme sa rozhodli pretože maju profesionalny pristup a cena bytov je tkz prisposobena podla vyvoju trhu a technickymi rieseniami stavby. Niektore stavby v Dubravke su mozno trochu lacnejsie ale napr maju 12 poschodi s tvarovym riesenim a s developerom ktoremu by som velmi tazko verila... takze ja si myslim ze YIT moju doveru nesklame zatial som velmi spokojna s celkovym vyvojom stavby. Takze asi vsetko Matka :)

Poslať Napísal: 10 Nov 2016, 01:16 

musim povedat ze TAMMI DUBRAVKA je hotova katastrofa, zacalo nam zatekat do garaze, mame vlhke steny v izbach, klucky na dverach balancuju, vonias v byte obed tvojho suseda a to si nerobim srandu, .... keby sa mam rozhodnut teraz uz by som si tuto haraburdu nekupil tak ti poviem stary moj

Poslať Napísal: 16 Okt 2017, 23:56 

zvazovali sme kupu ale pytaju pomerne dost vela za byt v ktorom tazko vychovame 2 deti, lokalita je samozrejme dost o nicom ako pri vacsine novostavieb, je to v svahu, MHD relativne daleko a ak niekam idem byvat na dalsich 30-40 rokov pripadne do smrti tak kazdych 10 minut cestovania navyse robi svoje, plusom je ze je tam hned tesco a bory mall

asi zalezi od toho aky typ byvania clovek hlada, ja tam vidim prilis vela komplikacii ak chcem mat deti a max 1 auto v rodine, ktore chcem kupit co najneskôr, plus kde je skola skolka poliklinika ci posta. Autom je to pravidelna zapcha cez lamac/harmincovu a patronku alebo okruzna jazda cez nabrezie.

Pri kupe bytu ide o 3 zakladne principy: poloha, poloha a poloha

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 16 Okt 2017, 23:56

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Obsah fóra » Nehnutelnosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre